зробити стартовою  |  до обраного
Розгорнутий пошук
 
30-12-2008 09:46
ТРАДИЦIЇ СВЯТКУВАННЯ РIЗДВА
ТРАДИЦIЇ СВЯТКУВАННЯ РIЗДВА Дві тисячі років тому перед новонародженою Дитиною з німим здивуванням схилилися юна Марія, сивоволосий Йосип і бідні пастухи. Вони побачили в Ньому світло Любові, схованої раніш від людей.
   
30-12-2008 14:46
Сайт Житомир Ньюс продовжить роботу з 12 січня 2009 року
'Сайт Сайт Житомир Ньюс продовжить роботу з 12 січня 2009 року!
30-12-2008 14:46
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета
'РІЗДВЯНЕ «Я благовіщу вам велику радість, – сказав ангел вифлеємським пастухам, – яка буде всім людям... Бо нині у місті Давидовому народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь»

 

'Сайт Сайт Житомир Ньюс продовжить роботу з 12 січня 2009 року
30-12-2008 14:46
Сайт Житомир Ньюс продовжить роботу з 12 січня 2009 року!
 

'РІЗДВЯНЕ РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета
30-12-2008 14:46
«Я благовіщу вам велику радість, – сказав ангел вифлеємським пастухам, – яка буде всім людям... Бо нині у місті Давидовому народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь»
 

'Вітаємо Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
30-12-2008 14:44
Шановні користувачі сайту Житомир Ньюс, вітаємо Вас з Новорічними та Різдвяними святами!
 


'У У новорічну ніч в Україні буде морозно і сніжно
30-12-2008 14:43
31 грудня в Києві хмарно, місцями невеликий сніг, вітер північно-західний, 7-12 м/сек., температура повітря вночі -4...-6 градусів, удень -1...-3 градуси.
 

'Житомиряни Житомиряни колядували на Рівненщині
30-12-2008 14:42
Колективи Житомирщини відвідали Фестиваль колядок на Рівненщині.
 

Експерти вважають, що Тимошенко не втримається на місці Експерти вважають, що Тимошенко не втримається на місці
30-12-2008 13:27
Експерти прогнозують, що наступного року можлива дострокова відставка прем’єра Юлії Тимошенко та розвал коаліції.
 


'На працівників ТТУ нежданно На працівників ТТУ "нежданно" звалилась зарплата ... за жовтень
30-12-2008 13:18
Новорічний подарунок для комунальників Житомира від міської влади – зарплата. Працівникам трамвайно-тролейбусного парку Житомира невдовзі виплатять зарплату за жовтень.
 

'Заява Заява Житомирської громадської організації «Бджола»
30-12-2008 12:37
Ми, активісти Житомирської громадської організація «БДЖОЛА», повідомляємо про початок моніторингу дій чиновників, посадовців, депутатів, суддів, працівників правоохоронних органів тощо.
 

'«Лікарняною «Лікарняною касою» скористались 50 тис. житомирян
30-12-2008 12:03
Майже 50 тисячах житомирян отримали медичну допомогу за рахунок «Лікарняної каси».
 


Президент України призначив стипендії житомирським волейболістам Президент України призначив стипендії житомирським волейболістам
30-12-2008 11:10
Відповідно до Указу Президента України призначено стипендії Президента України чемпіонам і призерам світу та Європи з паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам:
 

В Новому році пенсію виплачуватимуть по-новому (краще б по-більше) В Новому році пенсію виплачуватимуть по-новому (краще б по-більше)
30-12-2008 10:45
З нового року будуть дещо змінені терміни виплати пенсій. Людям, які одержують пенсії через підприємства поштового зв’язку, дати виплати змістилися на два дні, відповідно на 4 або 17 числа.
 

Житомирська міськрада "виграла" у "одноруких бандитів" Житомирська міськрада "виграла" у "одноруких бандитів"
30-12-2008 10:32
В житлових будинках Житомира заборонили розміщення закладів грального бізнесу.
 

«Бджола» мітила партії і лікувала медом «Бджола» мітила партії і лікувала медом
30-12-2008 10:26
— Коли у місті є дієва опозиції, яка має конструктивний погляд на проблеми, пропонує свої варіанти з тих чи інших питань, то місцева влада працює набагато ефективніше.
 

Житомир заборгував 24 млн. грн. за газ Житомир заборгував 24 млн. грн. за газ
30-12-2008 10:15
Сума заборгованості за спожите тепло у Житомирі за рік, що минає, зросла на 2 мільйони гривень. Наразі вона вже сягає 24 мільйонів.
 

Шукаєте роботу? Держслужба чекає Вас! Шукаєте роботу? Держслужба чекає Вас!
30-12-2008 10:08
В районний та міських управліннях праці та соцзахисту населення – 148 вакантних посад.
 

Video

Загрузка...

Курс валют НБУ

Стати автором
Скільки коштує Вам святкування Нового року?
До 500 грн.
До 1000 грн.
До 1500 грн.
Понад 2000 грн.
Через кризу не святкую
Коли святкую – гроші не рахую
Сьогодні святкуємо Різдво Христове за юліанським календарем
Сьогодні святкуємо Різдво Христове за юліанським календарем Католики святкують Різдво 25 грудня, як і усі всі без винятку християни. Щоправда одні святкують народження Христа за юліанс...
 
ТРАДИЦIЇ СВЯТКУВАННЯ РIЗДВА
ТРАДИЦIЇ СВЯТКУВАННЯ РIЗДВА Дві тисячі років тому перед новонародженою Дитиною з німим здивуванням схилилися юна Марія, сивоволосий Йосип і бідні пастухи. Вони побачили в Ньому світло Любові, схованої раніш від людей.
 
В Україні вдвічі зросло поширення інфарктів
В Україні вдвічі зросло поширення інфарктів За останнє десятиліття поширеність інфаркту серед населення України зросла майже втричі. Ми рідко звертаємо увагу на ниючий біль у лівій частині грудної клітки
 
Высоцкого на наркотики подсадили американцы
Высоцкого на наркотики подсадили американцы Дино ДИНЕВ - французский продюсер, болгарин по национальности - прославился тем, что привез в Россию мыльный сериал «Богатые тоже плачут».
 
Корреспондент назвал Личность Года
Корреспондент назвал Личность Года Звание Личность Года Корреспондент присудил Виктору Балоге
 

Кіноафіша Житомира

Загрузка...



«    Грудень 2008    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Міський довідник

Загрузка...
 
 
 
 

Адміністрація сайту Житомир Ньюс може не поділяти думку автора та не несе відповідальність за авторські матеріали. При повному або частковому використанні матеріалів сайту Житомир Ньюс посилання на ZНitomirNEWS.com обов’язкове, а для інтернет - ресурсів гіперпосилання.