20 січня житомирський Клуб елітарного кіно запрошує на Альфреда Хічкока
20 січня житомирський Клуб елітарного кіно запрошує на перегляд фільму Альфреда Хічкока «Запаморочення ». Початок - о 18.30, училище культури (гуртожиток), вул. 1 Травня, 22а. Клубний внесок - 10 грн.
«Запаморочення» — містичний трилер режисера Альфреда Хічкока 1958 року, номінований на 2 премії «Оскар». В основі фільму лежить вільний переказ роману «Зі світу мертвих» П'єра Буало та Тома Нарсежака. Прем'єра фільму відбулася 9 травня 1958 року. Права на фільм були викуплені самим режисером і склали спадок його дочки, тож нові покоління глядачів побачили цей фільм тільки у 1985 році.
Адміністрація сайту Житомир Ньюс може не поділяти думку автора та не несе відповідальність за авторські матеріали. При повному або частковому використанні матеріалів сайту Житомир Ньюс посилання на ZНitomirNEWS.com обов’язкове, а для інтернет - ресурсів гіперпосилання.