Головна
Новини
Життя
Фоторепортаж
Нерухомість
Робота
ВідеоНовини Ц-tv
Анонси подій
Фоторепортаж
Європарламент: майбутнє України – в ЄС
Європарламент: майбутнє України – в ЄС
У рамках освітньої програми "Україна в Європі" протягом семи днів українські журналісти мали змогу подорожували найрозвиненішими країнами Європи. Особливо цінною поїздка стала завдяки своєму пізнавальному характеру. Адже запитаймо себе, що ми знаємо про Євросоюз, в який так прагне вступити Україна? Що таке Європарламент, Рада Європи, парламентська асамблея? З усім цим розібратися нелегко, проте цікаво і необхідно.
найти престижную работу в запорожье, погода в Москве, новости ивано-франковска, Одесса кино, легкая музыка скачать, Ланос
Цікаве
Українка отримала титул на "Міс Всесвіт-2010"
Українка отримала титул на "Міс Всесвіт-2010"

Переможницею конкурсу краси "Міс Всесвіт-2010", який пройшов 23-го серпня у Лас-Вегасі, стала 22-річна представниця Мексики Хімена Наваррете.
Про це у вівторок повідомляє "Reuters".

Корону "Першої Віце-міс" члени журі віддали учасниці з Ямайки Йенді Філліпс.


"Другою Віце-міс" було названо австралійку Джесінту Кемпбелл, якій також дістався титул "Міс конгеніальність".

А "Третьою Віце-міс" члени журі визнали українку Ганну Пославську.

"Результат Ганни Пославської - це прорив України в конкурсах краси. І ця перемога - подарунок для всієї України до дня Незалежності", - сказала власниця конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко.

До слова, Ніколаєнко і власника "Міс Всесвіт" Дональда Трампа давно пов‘язують теплі та дружні стосунки. Зокрема, завдяки Сашиному чоловіку мільярдеру Філу Раффіну, із яким Ніколаєнко побралася у закладі, що належить Трампу.

Нагадаємо, саме цього року у друзів Дональда Трампа з‘явився спільний первісток. А конкурс краси у Вегасі став не лише ніби привітанням Ніколаєнко із народженням сина, а й привітанням її рідній Україні із днем Незалежності.

До речі, як повідомила директорка "Міс Україна-Всесвіт" Ганна Філімонова, вона разом із Пославською прилітає з Нью-Йорка у Київ вже 25-го серпня.

Звання "Міс фотогенічність" дісталося представниці Таїланду Фонтіп Вачаратракул. Крім того, журі відзначило її національний костюм.


Всього ж у конкурсі взяли участь понад 80 конкурсанток з різних країн світу.

У рамках конкурсу дівчата вийшли на сцену в національних костюмах, вечірніх сукнях та купальниках, а також відповіли на запитання журі.

До слова, власниця титулу "Міс Росія-2010" Ірина Антоненко, яку букмекери називали однією з фавориток, увійшла до числа 15 фіналісток конкурсу. Однак росіянка вибула з боротьби за корону "Міс Всесвіт" після дефіле у купальниках.

Нагадаємо, у 2009-му і 2008-му роках перемога у конкурсі "Міс Всесвіт" діставалася представницям Венесуели, а в 2007-му році цей титул отримала японка.


Українка отримала титул на "Міс Всесвіт-2010"


"Третя Віце-міс" Пославська з переможницею конкурсу та з Олександрою Ніколаєнко, подружкою власника "Міс Всесвіт 2010" Дональда Трампа


Коментарів: 0 Коментувати Роздрукувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Video

Загрузка...

Корисне
Курс валют НБУ
Опитування

Так, Батьківщина і Фронт Змін
Так, Батьківщина, Фронт Змін, Удар
Так, Батьківщина, Фронт Змін, Удар, Свобода
Так, якщо об"єднаються всі демократичні партії
Ні

Життя

Кіноафіша Житомира

Загрузка...