ТРА
Субота
25
20:28
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Вчителів іноземних мов перенавчать онлайн

Понад 20 тисяч українських вчителів іноземних мов підготують до викладання у Новій українській школі(НУШ) до кінця літа. Вчителів, які викладатимуть у перших класах, навчать новим програмам та методикам у рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки та Британської Ради в Україні.

На сьогоднішній день вже підготовлено 169 тренерів, які навчатимуть понад 17 тисяч вчителів англійської, близько 1,2 тисячі вчителів німецької та 300 вчителів французької.


Заплановано, що вчителі прослухають 80 годин онлайн-курсу та пройдуть очне навчання обсягом у 24 години.


Як розповіла експертка проекту “Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ”, який реалізує Центр Ейдос за підтримки програми U-Lead Вікторія Топол, застосування нових методів та підходів краще сприятиме вивченню іноземної мови та зацікавить кожну дитину.


“Вчителів навчають активним методам роботи з учнями, на противагу відомим з радянських часів «прочитати і перекласти». Також навчання проходять 22 тисячі класних керівників і з огляду на це, підготовка вчителів-предметників є дуже важливою”, - підкреслила Вікторія Топол.


За її словами учні мають бачити нові методики і на окремих уроках, зокрема іноземної мови.


“Якщо вчитель іноземної мови буде не готовий, дитина відчуватиме дисонанс і гірше сприйматиме ці роки. Іноземна мова за старими методиками може здатись їй нецікавою, що знизить ефективність навчання”, - додала Вікторія Топол.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"