ЛЮТ
П'ятниця
22
06:51
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Як почати ранок, щоб день був успішним

Для того, щоб весь день відчувати себе бадьорим і активним, потрібно правильно почати свій день. Для багатьох це судження стало частиною повсякденного життя, і ранок вони зустрічають фізичними вправами і корисним сніданком. І зовсім неважливо, як і де ви виконаєте свою ранкову зарядку, комплекс занять біля ліжка, пробіжка на стадіоні або відвідування басейну, основним завданням є корисний вплив на м'язову масу.

Питання ранкового прийому їжі також є важливим, і причиною є не тільки банальна підживлення організму корисними речовинами, але і весь процес приготування. У буденній метушні і поспіху ми частенько забуваємо поснідати, а найчастіше просто не хочемо витрачати з ранку свій дорогоцінний час біля плити. Але сніданок - це не тільки звичайний прийом їжі необхідної для організму, але і процес, від якого можна отримати масу задоволення і позитивних емоцій. Природно, що потрібно буде прокинутися трішки раніше, але повірте, отримані емоції і той заряд бадьорості цього варто. Всі дії повинні виконуватися в спокійному і розміреному ритмі, що по максимуму можна було насолодитися вранці.


Налийте собі чашечку міцної кави, вдихніть його приємний аромат, подивіться у вікно і насолодитеся красою сьогоднішнього ранку. У тиші подумайте про свої плани на майбутній день, про можливі несподіваних зустрічах і знайомствах, згадайте якісь приємні моменти життя і легка усмішка обов'язково з'явиться в ваших куточках губ, а разом з нею і ніжні відчуття теплоти і радості від того, що відбувається навколо.


І ось тепер можна приступати до звичних, рутинним своїх обов'язків, приготувати вівсянку з фруктами або тости з шинкою для своїх домашніх, вигуляти домашнього улюбленця, якщо йому вдалося дочекатися цієї можливості, або зайнятися вирішенням робочих питань. Запорукою швидкого і якісного виконання будь-якої справи є гарний настрій і бажання до його виконання, тому фрази «не з тієї ноги встав» або хтось зіпсував настрій, повинні бути назавжди забуті. Ранок слід починати з хорошим настроєм і бажанням насолоджуватися кожним днем, а дрібні неприємності і проблеми повинні сприйматися, як тимчасові обставини. Для успішної людини подібна рекомендація є ключовою в досягненні поставлених цілей та вирішенні навіть найскладніших ситуацій.

Вчора

20.02.19

20.02.19

18.02.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"