КВІ
Неділя
23
13:04
Курс валют:
$ 26.75, € 28.75

​Депутати Житомирської міської ради підтримали звернення “Батьківщини”

Депутати Житомирської міськради підтримали пропозицію депутата від ВО “Батьківщина” Любові Цимбалюк надіслати звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України стосовно недопущення введення із 1 квітня абонплати на газ.

4 квітня 2017 р на засіданні сесії Житомирської міської ради за ініціативою фракції ВО "Батьківщина" проголосоваано звернення до вищих інститутів влади щодо скасування абонентської плати за підключення до системи газопостачання.


Дане питання розглядалося на засіданні бюро Житомирської партійної організації ВО “Батьківщина” під головуванням Людмили Янушевич. Члени бюро одноголосно підтримали пропозицію лідера Ю.Тимошенко - про внесення звернення до порядку денного сесій рад всіх рівнів. З текстом звернення виступила голова фракції ВО “Батьківщина” Любов Цимбалюк.

Вчора

21.04.17

20.04.17

18.04.17

16.04.17

Сторінки:

Адміністрація сайту Житомир Ньюс може не поділяти думку автора та не несе відповідальність за авторські матеріали. При повному або частковому використанні матеріалів сайту Житомир Ньюс посилання на ZНitomirNEWS.com обов’язкове, а для інтернет - ресурсів гіперпосилання.

Яндекс.Метрика
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"