СІЧ
Неділя
26
14:04
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині викрито суддів, адвоката та слідчого, які за «винагороду» повертали майно бурштинокопачам

Злочинну діяльність фігурантів було задокументовано завдяки спільній співпраці оперативників управління захисту економіки в Житомирській області Нацполіції, слідчих теруправління ДБР, розташованого в м. Києві та процесуальних керівників прокуратури Київської області.

Так сьогодні, 22 серпня, оперативниками Управління захисту економіки в Житомирській області, слідчими теруправління ДБР, розташованого в м. Києві за процесуального керівництва прокуратури Київської області було викрито суддю Олевського районного суду, адвоката та слідчу відділу поліції після розподілу неправомірної вигоди.


Під час досудового розслідування було встановлено, що судді, адвокат та слідча допомагали бурштинокопачам повертати вилучене майно. Адвокат підшукував клієнтів, суддя виносив рішення на їх користь, а слідча поліції прискорювала процес його повернення. У межах процесуальних заходів було задокументовано факти отримання фігурантами справи 800 доларів США неправомірної вигоди вирішення питання щодо повернення мотопомп та іншої техніки та розподілу коштів між всіма учасниками корупційної схеми.

Сьогодні, одразу після розподілу неправомірної вигоди, працівниками УЗЕ в Житомирській області спільно слідчими Територіального управління ДБР, розташованого в м. Києві, під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області, було проведено санкціоновані обшуки у робочих кабінетах та за місцем проживання фігурантів.


Наразі вирішується питання про їх затримання у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомлення про підозру у вчиненні злочину.


Тривають слідчі дії.


Вчора

22.01.20

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"