ВЕР
Вівторок
17
18:01
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Народний депутат ВО «Батькіщина» Олександра Кужель відвідала Житомир. ФОТО

У вівторок, 26 червня до міста Житомира приїхала депутат Верховної ради України політичної партії ВО «Батьківщина» Олександра Кужель. Візит народного депутата видався напрочуд результативним, адже за один день вона встигла виступити на сесії Житомирської міської ради, взяти участь у звітно-виборній конференції Житомирської обласної парторганізації та провести зустріч з підприємцями Житомирщини. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної партійної організації.

Під час свого виступу на сесії Житомирської міської ради Олександра Кужель акцентувала увагу, що сьогодні місцевим бюджетам передали зобов’язання без грошей. За її словами розпочалося це, на жаль, з першого Уряду після Майдану, коли були прийняті не зміни до закону, а зміни до бюджету, в результаті чого передали видатки на фінансування закладів професійно-технічних освітніх закладів, пільги на проїзд у громадському транспорті та ряд інших видатків, не передбачивши фінансування на них. Вона підняла питання щодо проїзду у громадському транспорті, коли перевізники відмовляються возити пільговиків, і зазначила, що у такому випадку реакція має бути швидкою: з такими перевізниками потрібно розривати договори, і заключати їх і іншими, які хочуть працювати на маршруті.


Олександра Кужель попросила депутатів стати на захист людей, адже згідно з останніми дослідженням ОНН, в Україні більше 60% людей живе за межею бідності. Вона наголосила, що розуміє ту ситуацію, в якій зараз знаходяться депутати місцевих рад, адже до них в першу чергу йдуть люди за вирішенням своїх проблем. Тож депутат закликала не стояти осторонь від їх проблем. Особливо зараз, коли Кабінет Міністрів України переглянув постанову до видачі субсидій. «Шановні депутати міської ради! Не залиште жодну людину без Вашої уваги! Бо якщо в вашому районі чи по вашому округу є такі випадку, коли людина приписана в одному місці, а працює в Києві або в Польщі, збирайте комісію, і вирішуйте питання щодо оформлення такій людині субсидії» – заявила нардеп.


Також Олександра Кужель прийняла участь у звірено-виборній конференції Житомирської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина», зазначивши, що приїхала до Житомира на прохання своєї доброї подруги, яку дуже поважає – голови Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліки Лабунської. Вона вручила партійні квитки новим членам партії, та обговорила усі нюанси майбутніх Президентських виборів, зазначивши, що цього разу вперше стоїть питання не про вибори Президента України, а про те, чи буде існувати Україна взагалі. Народний депутат розповіла, що сьогодні українське питання вже не розглядається на світовому рівні, адже там немає довіри до нинішньої влади, яка погрузла у корупції. і вони чекають, чи відбудуться в Україні вибори чесним та демократичним шляхом.
«Це не вибори – це війна. Війна за майбутнє нашої держави. А Ви всі – добровольці. І я хочу, щоб Ви йшли на вибори з вірою в серці. Адже якщо немає віри, то непотрібно навіть починати» – наголосила Олександра Кужель.Депутат Верховної ради та голова Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська зустрілася з підприємцями Житомирської області, які теж опинилися у скрутному становищі через дії ПАТ «Житомиргаз», адже їх погрожують відключити від послуг газопостачання у випадку відмови встановити за власний рахунок смарт-лічильники на кожен з комерційних об’єктів. Причому вартість одного такого лічильника – близько 30 000 гривень. Олександра Кужель зазначила, що докладе усіх зусиль для вирішення цього питання. Та відзначила, що на її думку, головним злочином діючого Президента України Петра Порошенка є те, що він не зруйнував існуючу монополію, а навпаки, очолив її, отримують надприбутки за рахунок простих людей.


Під час кожної зустрічі депутат Верховної ради від ВО «Батьківщина» робила те, що ніколи не робив ніякий інший народний обранець: просила записати її номер телефону, та звертатися у випадку, якщо людина самотужки не може добитися справедливості.

Вчора

15.09.19

14.09.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"