ЖОВ
Неділя
13
23:40
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Офіційна заява Анжеліки Лабунської з приводу бездіяльності і політичної заангажованості СБУ

21 лютого 2017 року під час брифінгу голова СБУ Василь Грицак повідомив про викриття групи осіб, які на замовлення Російської Федерації готували різні заходи із дестабілізації ситуації в Україні. Керівник СБУ продемонстрував перехоплені телефонні розмови, в яких, зокрема, згадується Анжеліка Лабунська, керівник Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Анжеліка Лабунська офіційно заявляє, що з 21 лютого 2017 року представниками СБУ у відношенні до неї не було проведено жодних слідчих дій чи допитів з приводу її участі у «заходах із дестабілізації ситуації в Україні».


Це є ще одним підтвердженням того, що оприлюднені у 2017 році телефонні розмови помічників народних депутатів з Народного фронту, Радикальної партії та Опозиційного блоку з приводу підкупу членів «Батьківщини» та голови обласного осередку Анжеліки Лабунської, були політично вмотивованою акцією дискредитації лідера обласної організації зокрема, та Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» загалом.


Що до повідомлення Анжеліки Лабунської про кримінальну справу СБУ по відношенню до керівника департаменту Житомирської ОДА Світлани Гресь, повідомляємо: у Анжеліки Лабунської є документи, що підтверджують перетин кордону Світланою Гресь, і ці документи будуть передані новому Президенту України, як доказ бездіяльності і політичної заангажованості СБУ.


Прес-служба Житомирського обласного осередку ВО «Батьківщина»

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"