ЧЕР
Понеділок
18
18:27
Курс валют:
$ 26.31, € 30.51

​Офіційна заява з приводу пограбування офісу ВО «Батьківщина» в Житомирі

28 червня працівник «Батьківщини», перевіряючи при офісну території, виявив, що пластикове вікно в одному з кабінетів офісу пошкоджено і відчинено. Зрозумівши, що це може свідчити про пограбування, працівник повідомив про пошкоджене вікно правоохоронні органи.

Коли працівники поліції разом з працівниками партійного офісу потрапили на місце злочину, було встановлено факт пограбування. Грабіжники вкрали цінні речі.

Зважаючи на безлад, залишений на столах, у шафах та в сейфі декількох пограбованих кабінетів офісу, зловмисники можливо шукали потрібні їм документи.

Правоохоронці вилучили з місця злочину потрібні їм для розслідування докази, сьогодні офіс «Батьківщини» працює в штатному режимі.

Нагадаємо, 19 червня Юлія Тимошенко закликала припинити політичні репресії проти опозиції, зокрема щодо членів партії «Батьківщина»: «Політичні репресії в Україні досягають апогею. Проти двох третин керівників обласних партійних організацій «Батьківщини» порушені кримінальні справи, обшуки відбуваються у всіх наших партійців, які мають лідерські позиції в регіонах. Людей залякують, обшукують, порушують кримінальні справи, вимагають вийти з партії «Батьківщина». Я не пам’ятаю такого навіть у найгірші часи».

Вчора

16.06.18

14.06.18

13.06.18

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"