СІЧ
Неділя
20
07:23
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Сергій Соболєв: Провладна більшість ВРУ несе відповідальність за ситуацію із падінням гривні

Парламентська провладна більшість несе пряму відповідальність за ситуацію з катастрофічним падінням національної валюти.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв із трибуни Верховної Ради України. Політик закликав парламент негайно ініціювати розгляд питання про звільнення керівника НБУ Валерії Гонтаревої.


«Коли дев’ятий місяць голова НБУ перебуває у відпустці і ніяк не може «розродитися» заявою про свою відставку, то це вже відповідальність не лише президента, а більшості парламенту. Це відповідальність за те, що відбувається в країні з тотальним падінням гривні», – наголосив перший заступник керівника фракції.


Сергія Соболєва закликав парламент не ігноруватиме пропозицію фракції «Батьківщина» про створення ТСК щодо розслідування діяльності Валерії Гонтаревої, особливо після оприлюднення матеріалів закритого судового засідання, відповідно до яких зрозуміло: саме Гонтарева та її компанія допомагали вивезти 1,2 млрд дол. через шість офшорних компаній і назва цих компаній всім відома.

Вчора

18.01.19

16.01.19

15.01.19

14.01.19

Сторінки:
  • ​Володимир Ширма провів засідання робочої групи по формуванню Наглядових рад
  • ​Президент на Житомирщині: Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів
  • ​ЖДТУ стає учасником зйомок документального фільму
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"