ГРУ
Середа
13
15:10
Курс валют:
$ 27.17, € 31.97

У Житомирі відзначили кращих наставників спортсменів

​Житомирських тренерів нагородили преміями та дипломами виконавчого комітету Житомирської міської ради за високі досягнення у галузі фізичної культури і спорту, підняття авторитету міста Житомира на спортивній арені. Вручення нагород відбулося 29 листопада в прес-центрі Житомирської міської ради.

Наставників житомирських спортсменів – переможців та призерів змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів привітали заступник міського голови Матвій Хренов та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.


«Дуже приємно, що наші спортсмени завжди підтверджують свій професійний рівень і прославляють Житомир на теренах України та за її межами. Це є результатом вашої багатогодинної кропіткої роботи з вихованцями. Хочу, насамперед, висловити вам вдячність за ваші зусилля. Бажаю, щоб ваші підопічні і надалі радували вас та житомирян своїми результатами», - сказав заступник міського голови Матвій Хренов.


Подякувала тренерам за плідну співпрацю Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради: «Сподіваюсь, що Житомир і надалі показуватиме високі результати у спорті. Управління у справах сімї, молоді і спорту продовжуватиме співпрацю з представниками житомирських шкіл та федерацій. І результатом нашої спільної роботи стануть нові перемоги житомирських спортсменів».


Кращі тренери м. Житомира 2017 року

№ з/п

ПІБ тренера

За підготовку

Олімпійські види спорту

1.

Пискун

Петро Вікторович

Призера Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юнаків, 07.05.2016 р.

2.

Рябов

Віктор Васильович

призера Чемпіонату України з греко-римської боротьби серед юніорів, 27-29.04.2017 р.

3.

Дмитренко

Сергій Григорович

Призера Чемпіонату України з дзюдо серед молоді до 23 років, 20.05.2017 р.

4.

Капустіна

Лариса Вікторівна

призерки Чемпіонату України з карате серед дівчат 18-20 років, 19.11.2016 р.

5.

Яцкова

Анна Дмитрівна

Призера Чемпіонату світу з карате серед чоловіків, 28.04.2017 р.

6.

Зінченко

Анатолій Миколайович

Призера командного Чемпіонату України з естафетного бігу на 4х100 м. серед юніорів, 20.05.2017 р.,

7.

Ледньова

Алла Євгеніївна

призерки командного чемпіонату України з естафетного бігу серед жінок (біг 4х400 м.), 20.05.2017 р.

8.

Денисов

Микола Іванович

Переможця командного Чемпіонату України з естафетного бігу серед юніорів 4х400 м., 20.05.2017 р.

9.

Чернов

Андрій Іванович

переможниці Чемпіонату України зі спортивної ходьби серед юніорок (10 км.), 27.06.2017 р.

10.

Євсеєва

Інна

Миколаївна

Призерки Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді (естафета 4х100 м.), 22.06.2017 р.

11.

Дорошук Іван Іванович

Призера чемпіонату України з велотреку, 4-9.02.2017 р.

12.

Столяр

Михайло Григорович

Переможниці Чемпіонату України з велоспорту серед юніорів, травень 2017 р.

13.

Генчіков

Віктор Олександрович

Призера Чемпіонату України з триатлону в естафетах-мікст серед юніорів, 20.06.2017 р.

14.

Лобода

Кирило Володимирович

Призера Чемпіонату України з тхеквондо ВТФ серед юнаків та молодших юнаків,14-16.10.2016 р.

15.

Кирилович Наталія Миколаївна

Володаря Кубку України з триатлону серед чоловіків, 28.05.2017 р.

16.

Тищенко Віталій Анатолійович

Призера відкритого Чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед молоді, 10.06.2017 р.

17.

Вигівський Олександр Пилипович

Переможниці Чемпіонату України з естафет мікс серед юнаків та дівчат (чотириборство), 10.06.2017 р.

18.

Котвицький Леонід Болеславович

Призера Чемпіонату України з триатлону серед ДЮСШ (кадети), 30.04.2017 р.

19.

Бігун Наталія Леонтіївна

Призерки відкритого Чемпіонату України з триатлону у приміщенні серед жінок, 23.04.2017 р.

20.

Василевська Наталія Борисівна

Призерки чемпіонату України з естафети серед юніорів з триатлону 2017 р.

21.

Кудряшов Ігор Анатолійович

Переможця Чемпіонату України з дзюдо серед юнаків, 13.05.2017 р.

22.

Цуд Інна Володимирівна

Переможця Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді (200 м.), 21-22.06.2017 р.

23.

Краснощоков Олександр Олександрович

Призерів Дефлімпійських ігор, у складі збірної команди України з волейболу (Антонюк О.М., Завірюха І.П.), 2017 р.

Неолімпійські види спорту

1.

Камінчук Олександр Володимирович

Переможця Чемпіонату України з пожежно -прикладного спорту серед юнаків у командному заліку, 07.07.2017 р.

2.

Бардашевський Юрій Валерійович

Переможця Чемпіонату Європи (клубний) з веслування на човнах «Дракон», 28-30.07.2017 р.

3.

Голуб Вадим Юрійович

призерки Чемпіонату світу з боротьби самбо серед жінок, 10.11.2016 р.

4.

Кумечко Олена Миколаївна

Призерки чемпіонату України з боротьби самбо серед дівчат

5.

Бєліков Ігор Миколайович

Переможниці чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці, 05-08.12.2016 р.

6.

Соколовська Аліна Анатоліївна

Переможниці Чемпіонату Європи з боротьби самбо серед молоді ,

18-22.04.2017 р.

7.

Овсієнко Юрій Олександрович

Призерки Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства,

18-20.11.2016 р.

8.

Новицький Олег Михайлович

Переможця чемпіонату України з кунгфу серед юніорів (саньда), 16-20.11.2016 р.

9.

Літвінчук Володимир Вікторович

Володарки Кубку України з кунгфу серед дорослих (туйшоу), 26-27.11.2016 р.

10.

Гопанчук В’ячеслав Анатолійович

Володаря Кубку світу з кікбоксингу серед дорослих, 14-18.06.2017 р.

11.

Макресова Віра Миколаївна

Переможця Чемпіонаті України з кікбоксингу серед ДЮСШ, 09.04.2017 р.

12.

Баленков Андрій Олександрович

Переможця Чемпіонату Європи з пауерліфтингу серед юнаків (66 кг.), 12-19.03.2017 р.

13.

Дротенко Олександр Леонідович

Призера Кубку світу з таеквон-до І.Т.Ф., 05.12.2016 р.

14.

Мохорт Лариса Валеріївна

Переможниці Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед дорослих (групи), учасниці Всесвітніх ігор з неолімпійських видів спорту 2017 р.

15.

Ісакова Тетяна Леонідівна

Переможниці Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед дорослих (групи), 16.04.2017 р.

16.

Домарецький Руслан Йосипович

Переможця чемпіонату України зі змішаних єдиноборств ММА, 28-30.04.2017 р.

17.

Тан-Тай Сергій Володимирович

переможця Чемпіонату Європи WBPF з бодібілдингу серед чоловіків, 29.05.2017 р.

Вчора

11.12.17

10.12.17

08.12.17

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"