ЧЕР
Вівторок
25
10:59
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Водонапірна вежа Житомира отримає нове життя. ФОТО

Сьогодні, 18 липня, відбулося нагородження переможців всеукраїнського архітектурного бліц – конкурс на кращу пропозицію щодо дизайну внутрішнього простору будівлі Водонапірної вежі та розвитку прилеглої території.

Міський голова Сергій Сухомлин наголосив на тому, що Водонапірна вежа – це одна з найкрасивіших будівель старого Житомира, але вже багато років приміщення ніяк не використовується.


«Ми дуже обережно будемо підходити до зміни зовнішнього вигляду вежі, бо це історична пам’ятка. Вирішили зосередитися на реконструкції внутрішнього простору», - сказав Сергій Сухомлин.


Також він подякував партнерам Німецької урядової компанії GIZ за увагу до міста Житомира і підтримку таких проектів та учасникам конкурсу за цікаві ідеї та рішення. Директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Микола Костриця зазначив, що обраний демонстраційний проект є результатом багатоетапного відбору.


«Обраний демонстраційний проект є результатом багатоетапного відбору. Спочатку з загального списку проектів було відібрано три проекти, що відповідали цілям Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року, а також отримали найвищий бал у рейтинговій системі. Вибір демонстраційного проекту був організований, як загальноміський захід у вересні 2017 року, під час якого 2 862 житомирян та гостей міста проголосували за запропоновані проекти», - сказав Микола Костриця.


Нагадаємо, за результатами голосування членів журі та з врахуванням думки громадськості, відібрали такі проекти:

Проектна пропозиція 921VZH – Iмісце

Авторський колектив: Павлюк Ганна, Кучабський Костянтин, Сах Роман, Васюков Євген, Дулько Євгенія, Воронова Валерія;

Проектна пропозиція GGKHM4 —IIмісце

Авторський колектив: Герез — Гладка Юлія, Хмура Дмитро, Мальований Микола, Герез Петро, Герез Валерій;

Проектна пропозиція 47XC91 - IIIмісце

Авторський колектив: Лятюк Ігор, Клочко Максим, Бондаренко Богдан, Бондаренко Костянтин.

Демонстраційний проект по відновленню Вежі реалізовується у співфінансуванні Житомирської міської ради та Німецької урядової компанії (GIZ, GmbH) в межах проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"