ГРУ
Субота
15
02:23
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Житомир змагатиметься за звання «Молодіжна столиця України»

​У середу, 27 грудня, у Житомирі публічно презентували конкурс «Молодіжна столиця України». Конкурс в Україні проходить вперше та реалізується за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Українського інституту міжнародної політики та Національної молодіжної ради України.

Крім того, в рамках презентації, була створена робоча група з написання заявки на конкурс, у яку увійшли активісти молодіжних організацій та представники виконавчих органів міської ради.


«Для міста дуже важливий активний молодіжний осередок. Міська влада завжди готова бути партнером, координувати та створювати всі необхідні умови для розвитку та впровадження проектів. Адже саме громадські ініціативи є рушійними у розбудові нашої держави», – зазначив заступник міського голови Матвій Хренов.


На скайп-зв'язку з молоддю Житомира був заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.


Місто переможець отримає промоцію на всеукраїнському, європейському рівнях та право на проведення Всеукраїнського молодіжного форуму.


«Це гарний шанс, щоб наше місто стало центром молодіжного розвитку країни, не тільки в Україні, але й у Європі», - зазначила регіональний координатор конкурсу у Житомирській області Світлана Прокоф’єва.


Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук розповіла про позитивний досвід молодіжних активностей та своє бачення розвитку молодіжної політика.


«Сподіваюсь, що конкурс дасть можливість об’єднати ще більшу кількість молодих людей над ідеєю розбудови майбутнього нашого міста», - зауважила Ірина Ковальчук.

Вчора

13.12.18

12.12.18

11.12.18

08.12.18

07.12.18

06.12.18

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"