ЧЕР
Понеділок
25
01:10
Курс валют:
$ 26.23, € 30.56

​Біля торгового центру у Житомирі перехожим пропонували роботу

Обласна служба зайнятості відкрила цьогорічний сезон виїзних інформаційних заходів на вулицях середмістя. 16 травня у Житомирі біля торгового центру, що поблизу Житнього ринку, за участю провідних роботодавців відбувся ярмарок вакансій.

Перехожих, які опинились на місці події, запрошували ознайомитись з актуальними вакансіями. Сьогодні підприємства й установи обласного центру мають понад 800 вільних робочих місць, понад півсотні з яких – із заробітною платою від 5000 до 20 000 грн. У відвідувачів заходу була можливість також дізнатись про пропозиції роботи в районах області, де актуальними є ще близько 1500 вакансій.


До мобільного центру зайнятості запрошували і випускників шкіл, які саме визначаються зі своєю майбутньою професією, і людей молодого та середнього віку, які мають намір змінити вид трудової діяльності. Безпосередньо на місці їм пропонували пройти комп’ютерне тестування, результати якого підкажуть правильне рішення: до якої професії людина має схильність і здібності, щоб бути успішною в майбутньому.


Організатори заходу інформували відвідувачів також про освітні можливості державної служби зайнятості, тобто яке курсове навчання чи підвищення кваліфікації можна пройти за сприяння центрів зайнятості.


З числа роботодавців активно пропонували місця праці ТОВ «Торговий дім «Смачний світ», ТОВ «Кон бріо», ТОВ «Сільпо-фуд», ТОВ «Стаф Асістант», ТК «Полісся-продукт», коллцентр «Аргумент». За дві години роботи мобільного центру близько двохсот перехожих поцікавились варіантами зайнятості та наявними вакансіями, занотувавши контакти роботодавців або взявши з собою інформаційні листівки. Відвідувачі запитували про перспективу роботи за різними професіями чи спеціальностями, головне легальну та добреоплачувану.


За активне сприяння у проведенні інформаційного заходу колектив обласної служби зайнятості подякував директору ПАТ «Обласний торговий центр» Аллі Москаленко, вдячність під час особистої зустрічі висловив заступник директора обласного центру зайнятості Віктор Зубрицький.

23.06.18

22.06.18

21.06.18

20.06.18

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"