ЛЮТ
Четвер
20
10:10
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Місцеві громади Житомирщини отримали майже 276 млн грн плати за землю

За сім місяців поточного року надходження плати за землю від платників Житомирської області склали 275,9 млн грн., зокрема, юридичними особами сплачено 237,3 млн грн., 38,6 млн грн. - фізичними особами.

В цьому році відбулося зростання доходів місцевих бюджетів Житомирщини по платі за землю у порівнянні з січнем – липнем 2017 року на 5,8 млн гривень.


За липень цього року надходження по платі за землю склали 46,1млн грн., що на 1,2 млн.грн. більше надходжень липня 2017 року. Доведене завдання виконано на 112 відсотків.


Слід зазначити, що власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.


Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення - рішення.


Фахівці Головного управління ДФС у Житомирській області звертають увагу платників щодо своєчасної сплати плати за землю, аби уникнути застосувань штрафних санкцій та пені.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"