КВІ
Четвер
2
06:29
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині на 54 млн грн закуплять шкільні автобуси

Для учнів та вчителів начальних закладів області цьогоріч планують придбати ще 28 нових шкільних автобусів. Житомирська ОДА вже оголосила тендер для закупівлі транспорту для підвезення учнів та вчителів.

Як повідомила начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук, загальна очікувана вартість закупівлі складає 54,6 млн грн – це кошти державної субвенції у співфінансуванні із місцевими бюджетами.


«За ці кошти плануємо закупити 28 спеціалізованих для перевезення школярів автобусів. Відповідно до умов відкритих торгів учасники можуть подати свої пропозиції до 4 травня 2019 року. Початок аукціону запланований на 10 червня. Після цього буде визначено переможця, з яким укладемо договір на поставку транспорту», – розповіла Лариса Шевчук.


Загалом упродовж 3 останніх років в області придбали 54 шкільні автобуси, які забезпечують комфортний проїзд і учням, і вчителям до опорних закладів та закладів вищих ступенів.


За інформацією управління освіти і науки ОДА, лише у 2018 році на умовах співфінансування придбали та передали 20 автобусів, ще 3 закупили за кошти місцевих бюджетів.


Загалом парк шкільних автобусів на Житомирщині скалдає 276 одиниць. Щодня на Житомирщині підвозять 14,5 тисяч дітей до 369 навчальних закладів із 1010 населених пунктів.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"