ЛЮТ
Вівторок
25
05:27
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​На Житомирщині виявили підпільну гуральню

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області, спільно з колегами ГУ ДФС у Київській області, виявлено та нейтралізовано підпільний цех з виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

Цех функціонував в одному з районних центрів Житомирщини, на території приватного приміщення. Діяльність здійснювалася в жахливих антисанітарних умовах. Організував незаконну гуральню ніде не працюючий місцевий житель.


Реалізація сурогату проводилась через мережу посередників невеликими оптовими партіями.


В рамках внесеного до ЄРДР кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.204 КК України, згідно з ухвалою суду, оперативниками проведено обшук за місцем проживання організатора незаконного виробництва. Вилучено обладнання для підпільного виробництва: фільтри для очищення води, спиртометри, насоси, ємності для змішування спирту з водою, спеціальне устаткування для виготовлення фальсифікату, інгредієнти, «готову продукцію», а також автомобіль Фіат.


Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей склала більше 800 тис. грн. Проводиться досудове розслідування.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"