ЛЮТ
П'ятниця
28
17:41
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Патрульні на трасі виявили маленьких дітей, які за допомогою навігатора рухались... з Києва в Житомирську область!

Діти – на вигадки багаті, проте діти плюс смартфон – небезпечна суміш. У патрульних батальйону Чайки була звичайна, відносно спокійна зміна. Вони їхали автодорогою Київ-Чоп, патрулювали. Десь на 19 кілометрі автодороги їм зустрілись двійко дітей, віком 8 та 9 років. Без супроводу дорослих.

Охоронцям порядку вдалось дізнатись у малечі всі деталі цієї події. Як виявилось, поки їхня мама була на роботі, дітям стало сумно. Проте, вони знають адресу бабусі, яка проживає у Житомирській області. Також, діти вже вміють користуватися смартфонами та навігаторами. А отже, вирішили піти пішки до бабусі за допомогою карти на телефоні.


Патрульні швидко дізнались контактну інформацію матері дівчаток та повідомили їй про її маленьких мандрівників. Цілих та неушкоджених діток охоронці порядку передали мамі, яка приїхала на місце події.

Шановні батьки, слідкуйте за своїми дітьми! Їхня цікавість не має меж, та й можливостей вистачає, а отже можна очікувати будь-чого. Тільки ви відповідаєте за їхнє здоров’я та благополуччя.

Вчора

26.02.20

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"