БЕР
Неділя
29
14:34
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Прокуратура Житомирщини вимагає розірвання укладеного з порушенням договору про будівництво басейну на суму 54,8 млн грн

Господарським судом Житомирської області відкрито провадження у справі щодо визнання недійсним та скасування рішення тендерного комітету КУ «Романівська дитячо-юнацька спортивна школа» про визначення переможцем торгів товариства та визнання недійсним відповідного договору про закупівлю робіт на будівництво басейну за бюджетні кошти на суму 54, 8 млн грн.

Установлено, що процедура закупівлі проведена без погодження із Романівською районною радою, яка є засновником спортивної школи. Зокрема, сесією Романівської районної ради від 03.11.2017 відмовлено КУ "Романівська дитячо-юнацька спортивна школа" у наданні дозволу виступити замовником будівництва.


Крім того, комунальною установою визнано переможцем торгів на закупівлю робіт «Будівництво та облаштування фізкультурно-оздоровчого комплексу «Плавальний басейн» товариство, пропозиції якого не відповідали тендерній документації замовника. Такими діями порушені вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».


На виявлене порушення Новоград-Волинською місцевою прокуратурою, в інтересах держави, заявлено позов, який наразі перебуває на розгляді у Господарському суді Житомирської області.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"