ЛЮТ
Четвер
20
09:14
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Сергій Сухомлин поспілкувався з учасниками проекту «Мрійники», які приїхали у Житомир з Харкова та прифронтових Новомихайлівки і Красногорівки

​Як починається робочий день міського голови, коли і як відпочиває, надає перевагу лижам чи сноуборду? Ці та інші запитання ставили Сергію Сухомлину учасники проекту «Мрійники» під час зустрічі 3 березня.

«Як можна охарактеризувати роботу на посаді мера трьома словами? Відповідаючи на це запитання, чесно кажучи, я задумався», – ділиться враженнями міський голова на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.


Підлітки віком 14-17 років з Житомира, Харкова та прифронтових Новомихайлівки і Красногорівки створюють спільну візію майбутньої України в рамках проекту, ініційованого благодійним фондом «Громадяни».


Напередодні діти презентували один одному відеоролики про життя молоді у своїх містах та селищах, а також обговорювали проекти, які можна втілити, щоби покращити умови проживання. Сьогодні вони готові ставити запитання успішним житомирським бізнесменам та політикам.


«Протягом багатьох років нашу країну навмисно розділяли на Схід і Захід. Зараз ми намагаємося її «зшити». І от ці діти – є тими голочками та нитками! Всі вони хочуть жити у вільній і багатій Україні. Це абсолютно інше покоління, і через 10-15 років вони прийдуть нам на зміну. Я дуже дякую організаторам проекту за те, що робите таку благородну і важливу справу», – говорить Сергій Сухомлин.


Організатори зазначають, головною метою проекту є зміцнення взаємовідносин між східною, центральною, південною, західною Україною, розширення знання про культурну спадщину та історію України серед молоді в цікавій для них формі.


«Вони приїхали для того, щоби познайомитися, щоби діти, які живуть на лінії розмежування, показали своє сьогодення і життя молоді у своїх селищах і містах. А також, щоби вони побачили іншу мирну Україну, міста, в яких вони ніколи не були», – розповідає очільниця благодійого фонду «Громадяни» Марія Лемберг.


Впродовж трьох днів у Житомирі учасники проекту «Мрійники» відвідали музей Космонавтики та виставу «За двома зайцями» у Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги, побували на екскурсії в конюшні та виробництво компанії «Ленточка», яка виготовляє браслети з різних матеріалів.


Організатори також висловили подяку міському голові Сергію Сухомлину за організацію харчування учасників проекту, а також СДЮСШОР «Полісся» за транспортну підтримку ініціативи та управлінню культури міської ради за виділення квитків на виставу.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"