КВІ
Четвер
25
23:43

​Студентка ЖНАЕУ в складі збірної області перемогла на молодіжному Чемпіонаті з самбо

З 3 по 5 лютого в Одесі проходив молодіжний чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо. На татамі в спорткомплексі «Університет» зійшлися найсильніші представники майже всіх регіонів країни.

У складі збірної команди Житомирської області на цих змаганнях вдало виступила студентка агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Аліна Богачук.

Зокрема, у ваговій категорії до 60 кг вона посіла ІІІ місце. У Чемпіонаті, який мав статус відбіркового турніру до юнацької та юніорської збірних, взяли участь більше 400 учасників з 21 регіону України.

Житомирщину представили 16 спортсменів, які у підсумку завоювали для збірної області 9 медалей.