ТРА
Неділя
19
20:20
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У День захисту дітей правоохоронці влаштували свято для маленьких житомирян

Масштабне святкове дійство для близько сотні юних жителів обласного центру відбулося на базі Кінологічного центру ГУНП Житомирщини безпосередньо 1 червня за участі кількох служб Національної поліції обласного рівня. Правоохоронці дивували своїх маленьких гостей видовищними показовими виступами, пізнавальними вікторинами та подарунками і частували морозивом.

До участі у заходах долучилися учні загальноосвітніх шкіл м. Житомира. На базі Кінологічного центру поліція організувала для них пізнавально-розважальну програму, через яку донесла до молоді зміст окремих напрямків діяльності поліцейських.


– Упродовж навчального року ми спілкувалися з дітьми в їх навчальних закладах, - коментує начальник підрозділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук. – Сьогодні наша зустріч із молодим поколінням проходить у більш відкритій формі, сприятливій до взаєморозуміння. Наша основна мета – донести до дітей важливість діяльності поліції та закликати молодь до безпечної поведінки під час літніх канікул.


Відтак для початку із юними учасниками заходу поспілкувалися фахівці вибухотехнічної служби поліції, які розповіли про правила поведінки у неоднозначних ситуаціях і у разі виявлення на вулицях підозрілих предметів, що можуть становити небезпеку. Для створення чіткого уявлення про такі речі правоохоронці продемонстрували дітлахам макети боєприпасів.

Працівники Управління поліції охорони в області представили свою службу та продемонстрували для загалу спецзасоби та захисні елементи. А їх службова автівка із гучною сиреною та світловими маячками прогнозовано стала яскравим захопливим атрибутом дитячого свята. Дітвора залюбки і досхочу фотографувалася у бронежилетах і шоломах, із безпечними макетами поліційних зброї і спецзасобів і, звісно, у транспортному засобі.


Потому поліцейські-кінологи розкрили екскурсантам зміст своєї професії та розповіли про завдання, які вони виконують разом зі своїми чотирилапими помічниками. Аби діти краще уявляли їх роботу, працівники центру наочно її демонстрували на прикладах пошуку службовими собаками наркотиків і вибухівки, а також власників залишених речей, долання смуги перешкод і затримання злочинця.


Особливістю цих заходів стала участь у них не лише кінологів-професіоналів, але й слухачів Житомирського навчального центру, який єдиний в Україні здійснює підготовку поліцейських циклу кінології.


Окрім того, свої досягнення гостям продемонстрував найменший за віком кінолог Тимофій Лисенко, який на нещодавньому всеукраїнському конкурсі «Юний кінолог» у Сумах, увійшов у десятку кращих.

Наостанок усіх дітлахів почастували смачним морозивом, а найактивніших учасників правової вікторини працівники ювенальної превенції нагородили ще й символічними подарунками.


Усі - юні та дорослі учасники свята – кажуть, що отримали від такого заходу позитивні емоції та яскраві враження. Поліцейські ж вважають, що такі форми спілкування з молоддю сприяють вихованню почуття правосвідомості і кращому засвоєнню знань про безпечну поведінку у тих чи інших ситуаціях, особливо актуальних перед початком літніх канікул школярів.

Вчора

15.05.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"