СІЧ
Середа
23
05:40
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У вольєрі Баранівського держлісгоспу свиням живеться комфортно

День Святого Валентина має повне право святкувати і стадо диких свиней, які утримуються у вольєрі для розведення диких тварин в Явненському лісництві державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство». Так зазвичай віджартовуються доглядачі цих тварин, коли їх запитують, чи мають дикі тварини клички, як, скажімо, свійські?

Річ у тім, що головну самицю ( у диких свиней, як відомо, - матріархат) цього свинячого сімейства привезли до вольєри саме 14 лютого, отож і назвали її Валентиною.


Нині у вольєрі утримується близько 2 десятків голів свиней. Коли стабілізується ситуація з поширенням африканської чуми свиней – приплід випускатимуть в угіддя підприємства для збільшення популяції, яка останніми роками через хворобу значно скоротилася..


У вольєрі для свинячого сімейства – всі умови, І болота, щоб купатись, і зарослі очерету, щоб мостити лігво, і солонці та годівниці, де завжди можна поласувати смачненьким…


«Тварин підгодовуємо фактично щодня, - розповідає лісничий Явненського лісництва Борис Остапчук. - В раціоні - зернові, коренеплоди, загалом 80-100 кг в день. До того ж, чим нижча температура надворі – тим більше харчів потребують тварини.»


Додамо, що в минулому році на утримання вольєри, в якій окрім свиней мешкає ще й стадо оленів плямистих, лісгосп витратив майже 350 тисяч гривень.

Вчора

Вчора

21.01.19

20.01.19

19.01.19

18.01.19

16.01.19

15.01.19

Сторінки:
  • ​Володимир Ширма провів засідання робочої групи по формуванню Наглядових рад
  • ​Президент на Житомирщині: Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів
  • ​ЖДТУ стає учасником зйомок документального фільму
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"