ТРА
Понеділок
20
21:54
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі поліція провела відпрацювання ринків

4 жовтня працівники Житомирського відділу поліції провели низку профілактичних заходів на одному з міських ринків. У результаті за виявленими ознаками порушень іноземцями українського законодавства до підрозділу міграційної служби доставлені з десяток осіб.

– Профілактичні заходи з перевірки дотримання громадянами інших держав українського законодавства були проведені нами у рамках повідомлення про можливе здійснення нелегальної торгівлі на одному з ринків обласного центру, - розповів начальник Житомирського ВП ГУНП Михайло Сорока.


Відтак працівники підрозділу превентивної діяльності поліції відпрацювали територію ринку, що функціонує в окремі дні тижня. У ході перевірки правоохоронці виявили серед продавців з десяток уродженців інших держав, які не мали документів, які б посвідчували їх особи, а також офіційно підтверджених підстав для здійснення торгівельної діяльності.


Для подальшого з’ясування обставин і прийняття компетентних правових рішень продавців доставили до відповідного підрозділу УДСМС в Житомирській області.

Вчора

18.05.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"