ЖОВ
Вівторок
23
15:45
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

У Житомирському ГУНП дипломи правознавців отримали випускники Національної академії внутрішніх справ

3 листопада у Головному управлінні Національної поліції в області урочисто привітали випускників Житомирського відділення Навчально-наукового інституту Національної академії внутрішніх справ із професійним стартом в якості правознавців.

Начальник обласної поліції В’ячеслав Печененко, вітаючи випускників, сказав, що ця подія для багатьох з них стане початком нових досягнень та сприятиме їх становленню як фахівців своєї справи:

- Бажаю вам лише рухатись уперед і не підвести довіру людей. Пишайтесь тим, що цей навчальний заклад допоміг вам у ствердженні у професії та назавжди став вашим.


60 випускників успішно завершили навчання, підтвердили свої знання під час державних атестацій та отримали дипломи спеціаліста права.

Керівник Житомирського відділення Андрій Кротюк переконаний, що нинішні випускники, які водночас є працівниками поліції області, сумлінно і відповідально служитимуть людям:

- Навчальний заклад допоміг людині отримати необхідні знання, а от їх ефективне застосування залежить лише від вас. Не зупиняйтесь на досягнутому, розвивайтесь і працюйте над собою – лише так ви досягнете успіху!

Слова поваги та вдячності викладачам та адміністрації філії сказали і випускники. Доброю згадкою про студенстські роки стане спільне фото, зроблене на урочистостях.

Вчора

21.10.18

20.10.18

19.10.18

19.10.18

18.10.18

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"