БЕР
Неділя
29
14:41
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​В школах Житомира після карантину відновлено навчання

Освітній процес в житомирських ЗЗСО та позашкільних закладах буде відновлено з 17 лютого.

Таке рішення прийнято сьогодні, 14 лютого, під час засідання комісії з питань ТЕБ і НС. Зі слів Марії Місюрової, заступниці міського голови, рівень захворюваності населення Житомирської міської ОТГ станом на 14 лютого 2020 року знижується.


У зв’язку з нормалізацією епідемічної ситуації щодо ГРВІ та грипу, зменшенням рівня захворюваності населення територіальної громади з урахуванням зазначеної інформації протиепідемічна комісія прийняла рішення про відновлення освітнього процесу з понеділка, 17 лютого.


Департамент освіти міської ради підготує розпорядження міського голови про відновлення освітнього процесу в наступних закладах освіти територіальної громади : закладах загальної середньої освіти всіх типів та форм власності, 1-4 класи навчально-виховних комплексів, закладах позашкільної освіти, закладах професійно-технічної освіти, Міському культурно-спортивному центрі Житомирської міської ради, спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Полісся» Житомирської міської ради, комунальних початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах музичних та художніх школа.


Нагадаємо, освітній процес призупинено з 27 січня, коли епідемічний поріг захворюваності на ГРВІ було перевищено на 67%. Через високий рівень інтенсивності епідемічного процесу обмежувальні заходи було продовжено до 8 лютого. З метою ж закріплення позитивної тенденції щодо поступового зниження рівня захворюваності населення на грип/ГРВІ було вирішено не відновлювати освітній процес до 15 лютого включно.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"