ЛИС
П'ятниця
22
15:37
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​В Житомирській області у річці втопився 17-річний парубок

Викликає занепокоєння те, що попри неодноразові попередження та прохання дотримуватись правил безпеки на воді, на жаль, продовжують гинути люди. Цього року вода забрала життя у 18 осіб, з них 4 дітей. За купальний сезон утопилися 11 осіб, з них – 2 дітей.

Трагічний випадок трапився вчора, 24 червня, у м. Новоград-Волинський: у річці Смолка внаслідок необережного поводження на воді втопився юнак, 2002 року народження.


Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації наполегливо нагадує: той, хто вирішив відпочити біля води, повинен пам'ятати прості правила, які допоможуть уникнути біди. Зокрема, не можна стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і в місцях, де невідомі глибина та стан дна. Не організовуйте ігри на воді, пов'язані з пірнанням та захопленням тих, хто купається. Не запливайте далеко від берега та не купайтеся наодинці, якщо не впевнені у своїх силах.


Одна з головних небезпек, що призводить до трагічних наслідків – уживання спиртних напоїв і купання у нетверезому стані.


І, насамкінець, в жодному разі не залишайте дітей без нагляду дорослих.


Дотримуватися правил безпечної поведінки не складно. А це запорука вдалого відпочинку та приємних спогадів про нього.

Вчора

20.11.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"