КВІ
Середа
24
11:49

Відбулось підписання угоди про співпрацю між ЖНАЕУ та Гнезнінською вищою школою «Міленіум»

Житомирський національний агроекологічний університет протягом останніх років активно налагоджує партнерські стосунки не лише з вітчизняними ВНЗ, підприємствами та установами, а й закордонними навчальними закладами.

Наразі ЖНАЕУ проводить спільну роботу з науковцями понад півсотні університетів, фондів та науково-дослідних установ із 19-ти країн, серед яких Швейцарія, Норвегія, Болгарія, Франція, Ізраїль, Італія, Грузія, Німеччина, Литва, Латвія, Польща, Японія, Узбекистан, Білорусь та ін.


На початку 2017 року ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан отримав лист-запрошення про співпрацю від свого колеги з Польщі. Ректор Гнезнінської вищої школи «Міленіум», керуючись актуальністю процесу євроінтеграції та принципами зміцнення прямих контактів між вищими навчальними закладами України й Польщі, запропонував керівництву та викладацько-студентському колективу ЖНАЕУ налагодження в подальшому дружніх і партнерських стосунків, що сприятиме розробці та впровадженню спільних заходів і проектів на актуальну тематику.


В адміністрації Житомирського національного агроекологічного університету на цю пропозицію відреагували схвально. Ректор ЖНАЕУ Олег Скидан зазначає, що співпраця у сфері освіти і науки, а також обмін досвідом та освітньо-культурними знаннями і традиціями, будуть корисними для агроуніверситету та Гнезнінської вищої школи. Після проведення додаткових перемовини і домовленостей між сторонами, 20 березня офіційно відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю та розглянуто можливість реалізації спільних задумів та ідей у конкретних напрямах, зважаючи на напрацювання обох навчальних закладів.


«Майбутня співпраця орієнтована на розвиток наукової діяльності та розробку спільних програм навчання для студентів українського університету», - зазначив керівник Гнезнінської вищої школи «Міленіум» доктор наук Хуберт Палюх.


Нагадаємо, що наприкінці 2016 року Житомирський національний агроекологічний університет як партнер став переможцем проекту «LaScalA» (Міжнародний центр компетенцій з великомасштабного сільського господарства). Цей проект спрямований на вивчення організаційних та етичних аспектів великомасштабного сільського господарства, а також інституційних рамок, які забезпечують існування великих сільськогосподарських підприємств. Серед учасників проекту – Празький агротехнічний університет, Чехія; Міжнародний інститут соціальних досліджень, Нідерланди; Університет Мартіна Лютера Халлє-Віттенберг, Німеччина; Школа сільського господарства Університету Буенос-Айреса, Аргентина; Університет агрономічних наук і ветеринарної медицини в Бухаресті, Румунія; Університет Міссурі, США; Житомирський національний агроекологічний університет, Україна; Український клуб аграрного бізнесу, Україна; Центр прикладних досліджень Талапи, Казахстан.


Крім цього, команда викладачів факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету протягом 2016–2019 рр. займатиметься впровадженням освітнього проекту «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне. Проект «Аграрна політика ЄС» покликаний сприяти встановленню тісних контактів у сфері міжнародного співробітництва між викладачами і дослідниками, студентами та науковими колами, державними органами влади та громадянського суспільства. Основна мета – отримання, засвоєння та розповсюдження знань щодо еволюційних засад, сучасного стану та перспектив розвитку Спільної аграрної політики ЄС.


Географія учасників програми Еразмус+ Жан Моне у 2016 році – це 700 університетів із 60 країн світу. Серед українських навчальних закладів, які увійшли до списку переможців, на другому місці – Житомирський національний агроекологічний університет. Тематика модуля – «Аграрна політика Європейського Союзу». Гарантом проекту виступає особисто ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.


Разом із тим, навесні 2016 року в ЖНАЕУ відкрили Азербайджано-український культурний центр. Також влітку студенти ЖНАЕУ вже традиційно проходили виробничу практику на підприємствах Німеччини, США, Швеції, Швейцарії, Польщі та Данії.

Вчора

Сторінки:
Нагору