ЛЮТ
Вівторок
25
19:35
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Відбулося перше засідання міського штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду

30 липня, заступник міського голови Сергій Кондратюк провів перше засідання оперативного міського штабу з питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Під час засідання було заслухано представників управління освіти міської ради, КП «Житомиртеплокомуненерго», ПАТ «Житомиргаз», КП «УАШ». Зазначалося, що на даний час заклади освіти міста готуються до нового навчального року, а вже з 12 серпня розпочнеться перевірка стану готовності шкіл та дошкільних закладів міста до початку 2018 – 2019 навчального року.


Також тривають роботи щодо поточного та капітального ремонту котелень, теплових мереж, відновлення асфальтового покриття після проведених ремонтних робіт, здійснюються монтажні роботи по встановленню нових насосів на котельнях, продовжуються роботи щодо встановлення теплових лічильників, вирішуються питання щодо закупівлі піщано-соляної суміші та технічної солі для проведення протиожеледних робіт. За підсумками засідання прийнято відповідні рішення щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.


Нагадаємо, 11 липня виконавчий комітет міської ради прийняв рішення «Про завдання з підготовки міського господарства до нового осінньо-зимового періоду 2018-2019 років», яким затвердив склад оперативного міського штабу з питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та основні заходи з підготовки об’єктів КП «Житомирводоканал», КП «Житомиртеплокомуненерго», комунальних підприємств з благоустрою до роботи в осінньо-зимовий період 2018 -2019 років.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"