ЖОВ
Вівторок
22
22:39
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​За добу поліція Житомирщини зареєструвала 13 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства

21 червня поліцейські 7 відділів та відділень області зареєстрували 13 повідомлень про порушення, пов’язані з виборами народних депутатів. Розпочато відповідні перевірки.

У 6 випадках йдеться про можливе порушення окружними виборчими комісіями термінів реєстрації спостерігачів громадської організації - такі заяви, зроблені представниками останньої, зареєстровані у містах Бердичеві, Житомирі, Коростені, Малині, Новограді-Волинському та Чуднові.


В інших випадках йдеться про розміщення агітаційних матеріалів без обов’язкових вихідних відомостей, як то установа, що надрукувала, тираж, відповідальні за випуск тощо. Знаходження банерів з такими порушеннями від трьох кандидатів зафіксовано в Коростенському, Малинському та Овруцькому районах.


Усі повідомлення відповідним чином зареєстровані та розпочаті перевірки.


Нагадуємо, що статтями 212-13 (Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) та 212-14 (Порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено відповідальність за вказані дії у вигляді штрафів.

Вчора

19.10.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"