ЧЕР
Четвер
20
18:30
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Житомир отримав європейську енергетичну відзнаку

Житомир став другим містом України, яке отримало нагороду успішно пройшовши міжнародну сертифікацію за системою «Європейська енергетична відзнака» (ЄЕВ).

Вручали відзнаку 19 березня, під час зустрічі Муніципальної координаційної платформи з розвитку «Енергетична та кліматична трансформація для підписантів Угоди мерів» міському голові Сергію Сухомлину. Участь у заході також взяв заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуард Кругляк.


«Заходи з енергозбереження для нас стали вже не просто проектами, а стилем життя. Житомиряни вже оцінили позитивний ефект, який вдалося досягнути завдяки термомодернізації об’єктів соціальної сфери, заміни тепломереж, а також встановлення індивідуальних теплових пунктів в багатоповерхівках. Багато проектів ще в процесі реалізації. З-поміж іншого ми запланували будівництво сонячної електростанції, реконструкцію основних магістральних мереж та очисних споруд Водоканалу. Ще одним важливим проектом є 100% заміна ліхтарів зовнішнього освітлення на LED ліхтарі. Розуміємо, що енергоефективність це не просто тренд, а вимога часу і лише завдяки її впровадженню ми зробимо життя мешканців Житомира комфортним», – сказав Сергій Сухомлин.


За результатами трьохрічної роботи фахівців виконавчих органів Житомирської міської ради разом зі швейцарськими консультантами, в Житомирі вибудовано чітку і послідовну систему взаємодії відповідальних осіб та установ для управління процесами, які спрямовані на підвищення енергоефективності міста. Зокрема, був прийнятий п’ятирічний Муніципальний енергетичний план міста, що є ключовим інструментом координації та контролю виконання запланованих заходів. Це робить місто Житомир надійним партнером для фінансових інституцій, приватних інвесторів та міжнародних донорів у впровадженні проектів, що підвищать якість життя житомирян, одночасно скорочуючи енергоспоживання та викиди СО2. Європейська енергетична відзнака сертифікує якість управління містом у всіх сферах, де відбувається споживання енергії.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"