ЛЮТ
Середа
19
22:11
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Житомир відвідала делегація з Республіки Індонезія

Сьогодні, 18 квітня, у Житомирі з офіційним візитом перебуває делегація з Республіки Індонезія.

Під час зустрічі керівництво Житомирської міської ради та представники Комітету з питань державного бюджету, фінансових установ та інвестицій Республіки Індонезія, а також Посольства Республіки Індонезія в Україні обговорили особливості співпраці муніципалітетів та приватного бізнесу, а також основні засади управління фінансами, податкову систему, бюджетні процеси в Україні, як на державному рівні, так і на рівні органів місцевого самоврядування.


«У першу чергу, хотів би подякувати вам за увагу до міста Житомира, останні два роки завдяки у нас налагодилися економічні та культурні зв’язки з іншими містами та державами. Реформа децентралізації надає повноваження містам та громадам вести таку співпрацю напряму. Саме пряма співпраця між містами є найбільш ефективною», - зазначив міський голова Сергій Сухомлин.


Сергій Сухомлин розповів гостям Житомира про інвестиції та проекти, над якими наразі працюють виконавчі органи Житомирської міської ради та закордонні партнери міста.

«Останній рік став справді плідним на зустрічі з представниками інших країн. Зокрема, у нас відбулося декілька зустрічей з делегаціями та підписано угоди про співпрацю з містами Китайської Народної Республіки, в цьому році перша китайська компанія розпочинає великий інфраструктурний проект – будівництво об’їзної дороги, прямі контакти нашого міста з Посольством Республіки Словенія стали передумовою того, що компанії зі Словенії будуть реалізовувати проекти у Житомирі на загальну суму близько 40 мільйонів доларів. Співпрацюємо також із Швейцарією, Німеччиною, Скандинавськими країнами (Швеція, Фінляндія, Норвегія) Один з великих для нас проектів також це будівництво чеською компанією ТЕС в Житомирі, адже інвестиції по даному проекту складають понад 40 мільйонів гривень. Налагоджується робота з індійськими компаніями. Це великий проект із будівництва сонячної електростанції та проект, пов'язаний з IT-сектором. Ми відкриті до співпраці. Україна розвивається і постійно змінюється. Наш ринок недооцінено інвесторами. В українських міст є перевага - близькість європейського ринку. Отже Україна - це гарний майданчик для організації та розвитку нових виробництв», - сказав Сергій Сухомлин.


У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія Юдді Кріснанді подякував представникам міської ради за зустріч: «Від імені нашої делегації хочу подякувати за гостинний прийом та дискусію. Надана вами інформація є справді цінною. Я виконую обов’язки Посла Республіки Індонезія лише рік. Думаю, що майбутньому я буду часто приїжджати до вашого міста, аби дізнатися про Житомир більше».

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"