КВІ
П'ятниця
19
03:54

​Житомирська депутатка працюватиме на Глобальному саміті демократії у Вашингтоні

З 25 по 29 червня депутатка Житомира працюватиме на Глобальному саміті демократії у Вашингтоні. Організатори запросили 50 молодих лідері з 46 країн для визначення стратегій та обміну найкращими практиками щодо побудови стратегічних партнерських відносин з широким колом державних і приватних партнерів. Це має сприяти демократичним реформам.

Протягом усього саміту Ірина та інші учасники представлять свою роботу та висловлять бачення того, як об'єднати молодь і побудувати більш стійкі зв’язки демократії.


На разі коаліція вже складає майже 600 молодіжних організацій з членами з 70 країн. Це майданчик для розширенню можливостей молодих людей брати участь у політичних та управлінських процесах.


Завдяки програмі «Демократія поколінь» Міжнародний республіканський інститут (ІРІ) сприяє обміну ідеями, досвідом і найкращими практиками в усьому світі для забезпечення того, щоб молодь мала більш чіткий голос у прийнятті рішень. Через мережу молоді люди будують лідерські навички, які їм необхідно для того, щоб стати наступним поколінням демократичних акторів у своїх громадах та країнах.


Ірина Ярмоленко як комунікативний менеджер організувала і розробила багато комунікаційних проектів з метою залучення до участі в суспільно-політичному житті міста та країн ми ще більшої кількості людей.


На Саміті Ірина планує представити проекти GENDER MONTH(відбувся у травні із залученням міжнародних гостей) та SHE WEEK (пройде з 3 по 15 вересня з широкою сіткою партнерів).


Заходи Ірини включають в себе лекції в школах і університетах, покази кіно, аналіз секстської реклами та повідомлень у засобах масової інформації, бізнес-сніданки, конференції, великі дискусійні громадські панелі з різними соціальними групами тощо.


Основними спікерами, окрім всеукраїнських та міжнародних експертів, є учні та студенти.


Заходи проходять в незвичних форматах та відбувається постановка, наприклад, танців і співів про толерантність, демократію, рівні можливості. Один цікавий приклад - на заходах була представлена книга 10літнього хлопчика «Альфа про фінанси» як передумову рівних можливостей.


«Моя мета - рівень всеукраїнської дії щодо просвітництва теми про рівні права та зміни ментальних звичок. Ми виступаємо за інтеграцію нашого суспільства в нове толерантне прогресивне життя. Я хочу свій досвід передати іншим молодим лідерам з інших країн, а взамін від них отримати нові ідеї для розвитку демократії. Для цього, я думаю, ми усі, не тільки тут у Вашингтоні на Саміті , повинні співпрацювати, багато говорити, обговорювати і знаходити компроміси (як ми зараз робимо)», - прокоментувала Ірина нам зі столиці США.

Вчора

Сторінки:
Нагору