ЧЕР
Субота
15
23:55
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Житомирські поліцейські отримали дипломи правознавців у Національній академії внутрішніх справ

1 березня у Національній академії внутрішніх справ відбулись урочистості з нагоди отримання дипломів бакалавра права слухачами навчального закладу. Серед випускників – 55 поліцейських Житомирського відділення НАВС.

Церемонія вручення дипломів випускникам-бакалаврам 2019 року відбулась безпосередньо у НАВСі.


Привітав випускників ректор Національної академії внутрішніх справ Володимир Чернєй. Він зазначив, що отримання диплому – це результат багатьох зусиль кожного з поліцейських після прийняття рішення про підвищення свого професійного та життєвого рівня. Також керівник навчального закладу побажав усім успіху у службовій діяльності, прагнень до самоствердження і постійного руху вперед, адже юридична сфера вимагає від правоохоронців постійного самовдосконалення.


– 55 нинішніх випускників із загального числа – слухачі нашого відділення, - розповів завідувач Житомирського відділення НАВС Андрій Кротюк. – Це поліцейські з Житомирщини, Вінниччини, Хмельниччини та Полтавщини. Упродовж 5 років вони навчались в обласному центрі й успішно склали державну атестацію, підтвердивши тим самим здобуті за цей час знання.


Вітаючи житомирських випускників, Андрій Кротюк побажав усім працювати з гідністю у мирній та успішній країні.


У свою чергу, випускники подякували керівництву та працівникам навчального закладу за добре ставлення і можливість реалізувати себе у якості дипломованих правознавців.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"