З 20 жовтня зростають ціни на окремі види алкогольних напоїв вітчизняного виробництва.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №1055 мінімальна оптово-відпускна ціна на горілку та лікеро-горілчані вироби збільшиться на 17 відсотків, а роздрібна – 28. Як це виглядатиме в цифрах на цінниках, пояснює начальник Регіонального управління Департаменту контролю за обігом спирту, алкогольних та тютюнових виробів ДПА України в області Олег Шмагун:
Зміняться ціни на коньяки: торгівельна збільшиться на 5%, а закупівельна зменшиться на 9 %
Фінансові санкції до порушників, які продаватимуть алкогольні вироби дешевше встановлених мінімальних цін, податківці почнуть застосовувати вже з 20 жовтня. Як повідомив Олег Шмагун, розмір штрафу становитиме сто відсотків вартості придбаного товару, але не менше, ніж одна тисяча гривень.
Адміністрація сайту Житомир Ньюс може не поділяти думку автора та не несе відповідальність за авторські матеріали. При повному або частковому використанні матеріалів сайту Житомир Ньюс посилання на ZНitomirNEWS.com обов’язкове, а для інтернет - ресурсів гіперпосилання.