ЛЮТ
Четвер
20
01:26
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Сидір Кізін: Ми зараз дивно виглядаємо, коли просимо США і країни Євросоюзу застосовувати щодо Росії економічні санкції, а самі ж продовжуємо з ними торгівлю

23 лютого 2017 року на сесії Житомирської обласної ради свободівці підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією.

«Таке рішення мало бути прийняте ще три роки тому, і не обласною радою, а президентом і Верховною Радою України. Відповідний законопроект ще в 2014 році був поданий ВО «Свобода», як і законопроект про припинення дипломатичних стосунків, про заборону діяльності російських комерційних банків. Ми зараз дивно виглядаємо, коли просимо США і країни Євросоюзу застосовувати щодо Росії економічні санкції, а самі ж продовжуємо з ними торгівлю. Коли на землю будь-якої країни світу, яка себе поважає, ступив чобіт окупанта, її святим обов’язком є оголошення війни і направлення всіх сил на відсіч ворога та захист свого суверенітету», – коментує голова фракції ВО «Свобода» облради, очільник Житомирського обласного осередку ВО «Свобода» Сидір Кізін.


Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади депутатами облради підтримане не було.


«Є ворог, є країна-агресор, є окуповані території, і дуже шкода, що на крові ведуться бізнес і торгівля. Всеукраїнське об’єднання ʺСвободаʺ попри осуд робило блокаду таких ж російських фур в минулому році, і ця акція була достатньо дієвою. Росія, не соромлячись, заборонила транзит українських вантажів через свою територію. Вони це роблять абсолютно без проблем. І коли почались у нас військові дії, Росія націоналізувала українські комерційні банки. Нам не треба бути толерантними до ворога. Треба бити не тільки кулею, аж поки не буде повернена незалежність нашим землям», – додає свободівець.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"