ТРА
Неділя
26
08:50
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Юлія Тимошенко задає тренди в українській політиці

Юлія Тимошенко разом із найкращими правниками в Україні, суддями Конституційного суду, експертами, філософами, університетськими викладачами щодня працює над новим суспільним договором, новою Конституцією. Тим самим лідер «Батьківщини» задає тренди в українській політиці.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Крулько, під час «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.


«Приміром, у понеділок ми працювали над документом з найкращими фахівцями з дев’ятої ранку до сьомої вечора. Новий суспільний договір має змінити ситуацію в країні. Він дасть можливість зробити сильними інституції влади і найголовніше – покаже людям мотивацію, щоб жити, працювати, платити податки і народжувати тут, в Україні, а не виїжджати за кордон. Це конкретна справа, яка вже завтра може дати конкретні результати для держави», – пояснив народний депутат.


Політик наголосив на тому, що Юлія Тимошенко першою серед українських політиків винесла дискусію про новий суспільний договір у публічну площину: «Лідер «Батьківщини» першою заявила про потребу внесення змін у Конституцію, і цю ідею одразу підхопили інші політики».


«На жаль, нинішня Конституція запрограмувала протистояння між президентом і Кабінетом міністрів. Ідея, яку презентує Юлія Тимошенко, полягає у тому, щоб припинити дуалізм у владі і нарешті визначити відповідального за стан справ у державі. Люди мають дійти згоди між собою, яка повинна бути система влади, знайти механізм формування влади і ухвалення Конституції, який забезпечить найбільш сталий розвиток Української держави», – резюмував він.


Як вже повідомлялося, Юлія Тимошенко вбачає завданням нової Конституції, тобто нового суспільного договору, – виробити шлях у краще майбутнє України

Вчора

24.05.19

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"