СІЧ
П'ятниця
19
23:08
Курс валют:
$ 28.77, € 35.2

​Віктор Развадовський випускникам-2017 року: Нехай сьогоднішня ранкова негода виявиться найбільшою прикрістю у вашому житті! У добру путь!

26 травня, весняного дощового дня, закінчився 2016-2017 навчальний рік для школярів України. Побажання добра та мудрі настанови від вчителів, першачків, батьків і поважних гостей, найперше випускникам, щирі слова вдячності усім їм, останній дзвінок, прощальний вальс, запускання у небо повітряних кульок... - такий, зазвичай, урочистий підсумок багаторічного шкільного навчального марафону для дев'яти- та одинадцятикласників.

Зі світлим, веселим і водночас сумним святом Останнього дзвоника сердечно привітав вчителів, школярів та їх батьків Віктор Развадовський.


Щасливої долі, радісних і глибоких, як дно океану, усмішок, життя без зла та обману, мирного неба, міцного здоров'я, вірних друзів, наснаги, оптимізму, невичерпної енергії та заступництва Бога побажав їм народний депутат України.


Віктор Развадовський випускникам-2017 року: Нехай сьогоднішня ранкова негода виявиться найбільшою прикрістю у вашому житті! У добру путь!


"Сьогоднішній день для багатьох учнів - це успішне подолання чергового рубежу у шкільному житті, перехід до наступного класу. А для випускників загальноосвітніх навчальних закладів він особливо радісний і пам'ятний: вони закінчили навчання у школі та вирушають у самостійне доросле життя. Тож, хай знання, отримані у загальноосвітньому закладі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам, випускники, досягти омріяних вершин! Нехай сьогоднішня ранкова негода виявиться найбільшою прикрістю у вашому житті! У добру путь!" - побажав випускникам парламентарій.


А низка освітніх закладів Житомирщини, для поліпшення їхньої матеріально-навчальної бази, ще й отримали цього дня від свого народного депутата комп'ютерну техніку.

Вчора

17.01.18

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"