СІЧ
Середа
23
05:43
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Сергій Пашинський: Всі кошти, вкрадені Януковичем і його оточенням, будуть повернуті українському народу

Народний депутат фракції "Народний фронт", Голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський заявив, що усі кошти, які були вкрадені Януковичем і його оточенням, будуть повернуті в бюджет України.

Виступаючи на засіданні комітету, Пашинський зазначив, що за самими скромними підрахунками, Янукович за чотири роки "царювання" вкрав не менше 30 млрд доларів.


"Ми говоримо про 4% цієї суми, а 96% ці нелюди погрузили в КамАЗи ще під час Майдану і вивезли", – сказав він.


"Ці люди мають колосальні ресурси. Я знаю, що всі ці курченки, захарченки й арбузови зараз дивляться трансляцію цього засідання. Нешановні наші, не витрачайте гроші на "міхомайдани", на підкуп політиків – бережіть ці кошти. Це – кошти Української держави, і ми рано чи пізно доберемось до вас і повернем це все", – наголосив народний депутат.


Сергій Пашинський також нагадав про шалений спротив спецконфіскації, а також запевнив, що вона була лише першим кроком на шляху повернення в Україну всіх коштів, вкрадених Януковичем та його оточенням.


"Спецконфіскація була першим кроком, а будуть ще другий крок, і третій. Ніяка нечисть нас із цього шляху не зіб’є", – резюмував Сергій Пашинський.

Вчора

Вчора

21.01.19

20.01.19

19.01.19

18.01.19

16.01.19

15.01.19

Сторінки:
  • ​Володимир Ширма провів засідання робочої групи по формуванню Наглядових рад
  • ​Президент на Житомирщині: Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів
  • ​ЖДТУ стає учасником зйомок документального фільму
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"