ЧЕР
Четвер
20
18:29
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​У Житомирі відбудеться щорічна благодійна акція «Різдвяний бал»

18 грудня о 15.00 та о 17.00, 20 грудня о 16.00 і 21 грудня о 15.00 в Житомирському міському палаці культури відбудеться щорічна благодійна акція “Різдвяний бал» для 1200 дітей з малозабезпечених, багатодітних, неповних родин, дітей – сиріт та дітей з особливими потребами. Житомира та області.

Акція проходить в 16 –й рік поспіль.


Організатори акції: Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі», БО «Благодійний фонд «ЛАВ», Житомирська філія МБФ «Відкрите серце» та Житомирський технологічний коледж КНУБА.


Мета акції: привітати з наступаючими Різдвяними та Новорічними святами тих, хто найбільше цього потребує; подарувати найпотребуючим верствам населення граний настрій в цей день, а також подарунки.


Для дітей – учасників благодійної акції буде показана вистава «Фунтик та його друзі» у виконанні членів дитячої громадської організації «Все робимо самі», та студентів Житомирського технологічного коледжу КНУБА. Також на дітей чекає святковий концерт, хороводи та багато цікавого. Виставу, щороку придумують і впроваджують діти з батьками організації «Все робимо самі». По закінченню вистави, всі діти, які мають запрошення отримають подарунки від БО «Благодійний фонд «ЛАВ», Житомирської філії МБФ «Відкрите серце» та Благодійного фонду Порошенка.


Цього року акцію «Різдвяний бал» відвідають 1200 дітей,що є рекордною кількістю учасників акції за всі роки її проведення.

Вчора

Сторінки:
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"