КВІ
Неділя
30
14:00
Курс валют:
$ 26.55, € 28.89

​Українська громада в Азербайджані отримала власне приміщення

Роман Чуприненко 19 серпня під час зустрічі з Аділем Джаліловим подякував йому за значну підтримку українського народу

20 липня Український конгрес Азербайджану отримав власне приміщення. Представник української діаспори в Азербайджані, громадянин України азербайджанського походження Аділем Джалілов передав у безкоштовне користування УКА свій офіс у місті Баку.

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань європейської інтеграції Роман Чуприненко 19 серпня під час зустрічі з Аділем Джаліловим подякував йому за значну підтримку українського народу.

«Від імені Уряду України висловлюю Вам подяку за тверду проукраїнську позицію і засудження РФ як агресора проти України, а також вітаю з набуттям громадянства України», — зазначив Роман Чуприненко.

Під час зустрічі також обговорили питання щодо поглиблення співробітництва азербайджанських та українських бізнес-кіл. Одним з пріоритетних проектів є будівництво в Україні житла для учасників АТО.

Вчора

28.04.17

27.04.17

26.04.17

25.04.17

24.04.17

Сторінки:

Адміністрація сайту Житомир Ньюс може не поділяти думку автора та не несе відповідальність за авторські матеріали. При повному або частковому використанні матеріалів сайту Житомир Ньюс посилання на ZНitomirNEWS.com обов’язкове, а для інтернет - ресурсів гіперпосилання.

Яндекс.Метрика
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"