БЕР
Понеділок
25
01:52
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Порядок денний чергової сесії парламенту не відповідає потребам громадян, – Сергій Соболєв

Фракція «Батьківщина» закликає народних депутатів сформувати такий порядок денний на восьму сесію парламенту восьмого скликання, який відповідатиме запитам суспільства та не дозволить остаточно знищити країну.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів ВРУ. За його словами, запропонований на поточну сесію порядок денний сформований без відчуття того, що відбувається в країні: «Таке враження, що влада та народ живуть у різних реаліях».


Політик зауважив, що першочергово Верховній Раді треба ухвалити закони про тимчасові слідчі комісії та відкрити шлях для ухвалення закону про імпічмент президента – «це питання, які дозволять врегулювати політичну ситуацію в державі».


Сергій Соболєв нагадав, що через рік в Україні відбудуться президентські вибори і новий президент має контролюватися через процедуру імпічменту.


Також, як повідомив парламентарій, потребують внесення змін закони про вибори президента та вибори народних депутатів.


Окрім того, перший заступник керівника фракції звернув увагу на необхідність обрання нового складу Центральної виборчої комісії з урахуванням інтересів всіх фракцій парламенту. У відповідній резолюції ПАРЄ чітко сказано про обов’язкове представництво кожної фракції, додав він.


До того ж політик висловив обурення тим фактом, що раніше президент вніс подання без врахування кандидатури від єдиної фракції – «Батьківщини».


«Для чого президенту не вносити лише одну кандидатуру від фракції «Батьківщина»? Що, планують фальсифікувати президентські вибори, а потім парламентські?» – запитав Соболєв і нагадав, що «Батьківщина» своєчасно подала свою кандидатуру до складу ЦВК.


Ще одним невідкладним питанням для парламенту народний депутат назвав звіт Валерії Гонтаревої та обрання нового керівника НБУ.


«Давайте нарешті послухаємо звіт голови НБУ, яка вже дев’ять місяців відсутня на роботі», – закликав він і зазначив, що керівник Нацбанку має нести пряму відповідальність за ситуацію з курсом гривні та розвал банківської системи України.


Також важливими для розгляду Сергій Соболєв назвав низку питань, які стосуються щоденного життя громадян, зокрема врегулювати питання пенсійної реформи та тарифної політики.

Вчора

23.03.19

22.03.19

21.03.19

20.03.19

Сторінки:
  • Житомирщина тепло зустріла ​Юлію Тимошенко
  • ​Канікули у загальноосвітніх закладах Житомира розпочнуться 23 березня
  • ​Офіційна заява Анжеліки Лабунської з приводу репресій влади проти членів ВО «Батьківщина»
Нагору
закрити
Підтримай ZHitomirNews Натисни "ПОДОБАЄТЬСЯ"