Головна
Новини
Життя
Фоторепортаж
Нерухомість
Робота
ВідеоНовини Ц-tv
Анонси подій
Фоторепортаж
Європарламент: майбутнє України – в ЄС
Європарламент: майбутнє України – в ЄС
У рамках освітньої програми "Україна в Європі" протягом семи днів українські журналісти мали змогу подорожували найрозвиненішими країнами Європи. Особливо цінною поїздка стала завдяки своєму пізнавальному характеру. Адже запитаймо себе, що ми знаємо про Євросоюз, в який так прагне вступити Україна? Що таке Європарламент, Рада Європи, парламентська асамблея? З усім цим розібратися нелегко, проте цікаво і необхідно.
программист, погода в Луганске, культура украины, ТВ, смотреть аниме онлайн, автобазар продажа авто Портал Недвижимости
Новини
У Житомирі презентували біографію в`язня тоталітарних режимів – Франса Бржезицького
У Житомирі презентували біографію в`язня тоталітарних режимів – Франса Бржезицького

У Житомирі презентували біографію в`язня тоталітарних режимів – Франса Бржезицького. Чоловік народився у 1924 році, пройшовши через застінки НКВС - на сьогодні залишився єдиним колишнім в`язнем фашистського табору «Майданек» на території України, Росії та Білорусії. На презентацію книги прибув Генеральний Консул Польщі пан Швідерек.

"Остання війна" - книгу під такою назвою презентували в Житомирській обласній науковій бібліотеці ім. Ольжича. Її автор - місцевий журналіст Олександр Гуцалюк - присвятив свою документально-художню повість колишньому в'язню концтабору "Майданек", житомирянину Францу Бржезицькому, якого практично на самому початку Великої Вітчизняної війни, як члена польської підпільної організації, схопили гестапівці. 13 лютого 1943 року Францішек потрапив до концтабору "Майданек". Після війни Франца Бржезицького, який дивом вижив у нацистських застінках, відправили до ГУЛАГу як "британського шпигуна".

Книга вийшла накладом 200 примірників у комунальному книжково-газетному видавництві "Полісся" за фінансової підтримки облдержадміністрації в межах обласної програми з випуску соціально значущої літератури місцевих авторів. Видання буде розповсюджене по бібліотеках навчальних закладів та закладів культури області, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

У презентації взяли участь безпосередній герой книги - 87-річний Франц Бржезицький, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, Почесний консул Республіки Польща в Житомирі Юрій Водерацький, заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, громадські активісти. Зокрема, Кшиштоф Свідерек подякував пану Францішеку за мужність і подарував йому букет троянд у біло-червоних кольорах його етнічної вітчизни.

Коментарів: 0 Коментувати Роздрукувати
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Video

Загрузка...

Корисне
Погода в інших містах
Курс валют НБУ
Опитування

Так, Батьківщина і Фронт Змін
Так, Батьківщина, Фронт Змін, Удар
Так, Батьківщина, Фронт Змін, Удар, Свобода
Так, якщо об"єднаються всі демократичні партії
Ні

Життя

Кіноафіша Житомира

Загрузка...