Депутат Житомирської обласної ради Володимир Пехов побажав студентам добиватися свого
Дорогі студенти!
Щиро вітаю Вас із Днем студента! Юна інтелектуальна еліта посідає одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови нашої держави. Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті та громадських справах – важливий доказ тому.
Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, ставити перед собою ціль і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента. Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення. Щиро бажаю Вам миру, щастя, успіхів у навчанні та добрих справ в ім’я України!
З повагою депутат Житомирської обласної ради, Володимир Пехов
Адміністрація сайту Житомир Ньюс може не поділяти думку автора та не несе відповідальність за авторські матеріали. При повному або частковому використанні матеріалів сайту Житомир Ньюс посилання на ZНitomirNEWS.com обов’язкове, а для інтернет - ресурсів гіперпосилання.