ЛИС
Вівторок
30
20:53
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

Чому реклама в маршрутках така популярна?

Щодня тисячі людей здійснюють свій звичний маршрут використовуючи громадський транспорт— вранці прямуючи на роботу, ввечері повертаючись додому . Впродовж поїздки пасажири відпочивають від повсякденної метушні та максимально відкритті до сприйняття інформації

Проникнути у свідомість людей за допомогою правильно сформованого, інформаційно- візуалізованого та вчасно поданого контенту — це те, що можемо зробити ми, креативна команда KRAN.


У нашому розпорядженні — 22-дюймові монітори, налаштовані на демонстрацію відеороликів в якості FULL HD, розміщених в салонах міських маршрутних таксіЖитомира. Вони стають ідеальним майданчиком для:

  • Залучення уваги до нового продукту.
  • Підтримки лояльності аудиторії до вже улюблених та найбільш споживаних товарів чи послуг.
  • Акційних пропозицій і розпродажів.
  • Повідомлення про відкриття нових торгівельних точок.
  • Інформації про ребрендинг.
  • Оголошення щодозміни локацій.


Багато підприємців та компаній Житомира вже обрали співпрацю з KRAN саме тому, що ми надали їм такий важливий і зручний рекламний канал комунікації з аудиторією, як відеореклама в маршрутках.


Методичні покази реклами викликають мимовільний інтерес, спонукаючи пасажирів здійснити покупку товару, замовити послугу, відвідати магазин або ресторан. Будь-які громадські або благодійні проекти матимуть широкий резонанс після рекламування в маршрутних таксі міста.


Розміщення реклами відбувається щотижня. Період розміщення складає від 1 місяця.


Що собою являють рекламні відеоролики?

Кожен ролик створюється з урахуванням побажань клієнта, законів маркетингу та психології споживача. Крім того, рекламні ролики чергуються з розважальним та освітнім контентом, що викликає підвищений інтерес глядачів, запобігаючи трансформуванню реклами у фоновий шум.У чому секрет високої ефективності відеореклами в маршрутках?

Щодня міський транспорт обирає більш як 70% населення Житомира та передмістя або 206250 осіб, повторюючи свій маршрут як мінімумдва рази на день. Рекламу в маршрутці бачить велика частина платоспроможного населення міста, аце означає, що вона буде мати високу ефективність та виправдає витрати.


Такий підхід дає рекламодавцеві можливість залучити нових клієнтів, зробити повторні продажі, або перевести клієнта в статус постійного. Все, що потрібно відкомпанії — надати якісний продукт або послугу, яку забажає придбати велика кількість людей.


Рекламу побачить кожен пасажир: на великому моніторі вона представлена у високій якості зображення, її видно з будь-якої точки салону маршрутки. Так, непомітно, вона стає частиною комфортного перебування в громадському транспорті, дозволяючи відпочити від повсякденності та дізнатися щось нове й корисне.


Ми готові до вашого дзвінка!

098 546 46 23

073 546 46 23

kran.agency

facebook.com/kranagency

instagram.com/kranagency

Вчора

Сторінки:
Нагору