ЖОВ
Четвер
21
01:44
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Рекламна агенція KRAN пропонує ефективний та креативний маркетинговий інструмент для просування бренда

Реклама на пілларсах — це ефіективний та креативний маркетинговий інструмент для просування фірмового продукту. Він дозволяє донести ваш головний рекламний меседж до свідомості аудиторії в місцях великого скупчення людей. Завдяки великій площі конструкції, рекламу на пілларсах простіше помітити, прочитати та засвоїти, виділивши її серед інших оголошень. Тому що пілларси — це сучасний динамічний рекламний носій, який має високий статус, внутрішнє підсвічування та приємний дизайн.


Переваги реклами на пілларсах.


У чому ще полягають плюси реклами на пілларсах? Їх список можна доповнювати нескінченно:

 • Мають цілих 4 рекламні площини.
 • Виділяються на тлі звичних рекламних носіїв, які багато хто вже не помічає.
 • Ергономічні, оскільки створюють ідеальні умови для знайомства з рекламним оголошенням, — не треба напружувати зір, тягнутися, нагинатися або підходити ближче.
 • Підкреслюють індивідуальність і статус рекламодавця, вигідно виділяючи його серед інших.
 • Не спотворюють макети, представляючи рекламу в тому вигляді, кольорі та графіці, які хоче клієнт.
 • Зберігають постери цілісними, захищаючи від впливу навколишнього середовища і вандалів.
 • Пропонують коротке, містке, чітко структуроване і зрозуміле рекламне посилання, яке швидко засвоюється потенційними клієнтами.

 • І, мабуть, найважливіший момент даного рекламного формату: повз них не можна пройти, не розглянувши рекламу. Бо часто пілларси розташовані в прикасових зонах. Поряд з касою клієнт довго стоїть в черзі, щоб оплатити товар і, мимоволі, вивчає навколишній простір. У нього немає можливості розвернутися і піти, через те, що вихід тільки, повз пілларси.

  Даною послугою користуються фінансові установи, промислові підприємства, будівельні організації, страхові компанії, сall-центри, медичні заклади, освітні установи, рітейлери, магазини, кінотеатри, спортклуби, фітнес-центри.


  Розробка та затвердження макету

  Команда KRAN advertising agency підходить до реклами на пілларсах з усією відповідальністю. Макети розробляються індивідуально, з урахуванням специфіки бізнесу, айдентики та цілей конкретної рекламної кампанії. Персональний менеджер враховує всі вимоги клієнтів, а дизайнери створюють ідеальне зображення. Будь-які «сюрпризи» у вигляді спотвореної передачі кольору, помилок в текстах або несанкціонованого використання зображень — виключені.

  Пілларси — це реклама поза часом та сезоном. Адже їх видно в різний час доби, вони успішно впливають на імідж та на продажі, що робить пілларси незамінним інструментом маркетингової стратегії. Їх бачать не менше 1 500 осіб щодня, а кількість щомісячних переглядів становить більш як 45 000 чоловік. Це люди різного віку та соціального статусу, які складають цільову аудиторію для більшості категорій бізнесу у нашому місті. Про те, як команда KRAN допомогла їм у реалізації завдань можна дізнатися з відгуків на google maps. Приєднуйтесь до замовників реклами на пілларсах щоб підняти свій бізнес на новий рівень розвитку вже сьогодні.

  098 546 46 23

  073 546 46 23


  kran.agency

  facebook.com/kranagency

  instagram.com/kranagency

  Вчора

  Сторінки:
  Нагору