СІЧ
Середа
27
09:14
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Як депутати обирали заступників голови Житомирської обласної ради

Першим заступником голови Житомирської обласної ради обрано Олега Дзюбенка. Відповідне рішення за результатами таємного голосування було підтримано більшістю голосів під час засідання першої сесії Житомирської обласної ради VIIІ скликання.

«За результатами голосування за першого заступника голови обласної ради, кандидатуру Олега Дзюбенка підтримали 53 депутата», – повідомив голова лічильної комісії Олександр Чорноморець.


Нагадаємо, що кандидатуру на посаду першого заступника було внесено за пропозицією голови обласної ради.


«Як найвищий орган представницької влади в області Житомирська обласна рада повинна мати стратегічний напрямок своєї діяльності – підтримку місцевого самоврядування, а також налагодження високого рівня конструктивної співпраці з виконавчою владою в регіоні. Окрім того, серед пріоритетів – сприяти дотриманню законності та правопорядку в області», – зазначив Олег Дзюбенко у вступному слові.


Також за пропозицією Володимира Федоренка на посаду заступника голови обласної ради було внесено кандидатуру Володимира Ширми. Волевиявлення здійснили 54 депутати. За результатами підрахунку голосів, за кандидатуру Володимира Ширми проголосувало 48 народних обранців.


“Перш за все, хочу привітати вас всіх з обранням депутатами Житомирської обласної ради. Дякую за довіру, та обіцяю, що всі свої зусилля, знання та досвід я використаю для консолідації всіх політичних сил, представлених в обласній раді, задля розв’язання проблем, які турбують наших виборців”, – під час свого виступу сказав Володимир Ширма.

Вчора

Сторінки:
Нагору