СЕР
Понеділок
8
13:04
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Наталія Остапченко у Коростені: Найкращий захист від коронавірусної інфекції — це вакцинація. ВІДЕО

Сьогодні щепитися проти COVID-19 можуть всі українці, у тому числі й діти. МОЗ рекомендувало в окремих випадках вакцинувати проти COVID-19 і дітей віком від 12 років.На цьому сьогодні, 03 серпня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час онлайн-брифінгу у центрі масової вакцинації у Коростені.

Зокрема вона закликала імунізуватися освітян Коростенського району, аби мати змогу повноцінно розпочати новий навчальний рік. Загалом в Житомирській області станом на 03 серпня вакциновано 27 721 освітянин.


«Закликаю всіх жителів Коростенського району вакцинуватися від цієї страшної хвороби, аби ми змогли повноцінно жити без жорстких карантинних обмежень. Зокрема хочу звернутися до освітян: імунізація — це єдиний правильний шлях для того, аби ми могли нормально розпочати новий навчальний рік у Житомирській області», — наголосила Наталія Остапченко.


Також вона додала, що отримати свою дозу вакцини можна кількома способами, зокрема:

у центрі масової вакцинації у м. Коростені за адресою: вул. Грушевського, 24/1 (на базі колишнього ПТУ № 16);

вакцинуватися організованими колективами більше 50 чоловік: у такому випадку мобільна група виїздить вакцинувати громадян за місцем їхньої роботи.


Зверніть увагу! Всі охочі вакцинуватися можуть це зробити навіть без попереднього запису незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем. При собі обов’язково треба мати паспорт та ідентифікаційний код для введення в електронний облік.


На сьогодні в області наявні такі вакцини Coronavac, Comirnaty / Pfizer, Astrazeneca та Moderna.


Вчора

06.08.22

05.08.22

04.08.22

Сторінки:
Нагору