СЕР
Вівторок
11
12:57
Курс валют:
$ 26.75, € 31.26

​Прокуратура Житомирщини домоглася у суді конфіскації у дохід держави понад 9 тонн бурштину вартістю 12,5 млн грн

Прокуратурою Житомирської області забезпечено розгляд клопотання щодо спеціальної конфіскації у дохід держави незаконно здобутого бурштину вагою 9,2 тонни, який виявлено та вилучено у ході досудового розслідування кримінального провадження.

Ухвалою Корольовського районного суду міста Житомира від 22.06.2020 клопотання задоволено у повному обсязі та коштовне каміння вагою 9,2 тонни вартістю 12,5 млн грн конфісковано у дохід держави.


Виявили та вилучили незаконно здобутий бурштин у ході слідчих (розшукових) заходів, проведених у межах досудового розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 198 КК України (зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом).


За даними слідства, житель Одеської області у домоволодіннях, розташованих в Одеській на Київській областях, зберігав велику кількість бурштину. Зокрема, під час обшуку у його домоволодіннях вилучено 9,2 тонни (292 пакети) нелегально видобутого бурштину.


Відповідно до висновків гемологічних експертиз, вилучене каміння є бурштином, вартість якого становить 12,5 млн грн.


Досудове розслідування проводилося, під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області, слідчим відділом УСБУ в області, за оперативного супроводу ВБКОЗ УСБУ.

Вчора

Сторінки:
Нагору